Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esélyt egy nagyon zárkózott, fura, kissé félénk fiúnak?

Figyelt kérdés

Olyan fiúról van szó, aki csak megfelelő társaságban tud megnyílni rendesen, a kortársai nagy részével nem barátkozik és nem is szeretne, így 1 közeli barátja van és 5-6 haverja van.


A lányok terén is nagyon válogatós, hogy kivel jönne össze, ám ha talál egy ilyet, kb. olyan érzése támad, amilyenről Thom Yorke énekel a Radiohead Creep című számában. Persze ezt nem mondja meg egyből a lánynak, mert félénk, és mert tudja, hogy ezzel rontana az esélyein. Ha kezdeményez, azt is óvatosan teszi, talán túlságosan is vigyáz, hogy nehogy nyomulós legyen.


2016. aug. 21. 22:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

# 10: Nem feltétlenül kell az bejöjjön egy lánynak, hogy egy fiú félénk bizonyos esetekben, elég ha nem nagyon zavarja őt, és úgy is beleszerethet egy ilyen fiúba. Mert a félénkség mellett van elég sok pozitív tulajdonsága is, amelyek miatt szerintem meg lehet kedvelni.


Amúgy nem az a baj, hogy nem jön be egy ilyen fiú, én kíváncsi voltam rá, te leírtad, hogy nem adnál esélyt, oké. De miért kell ilyen lenézően beszélni valakiről, akinek legnagyobb "bűne", hogy néha félénk, zárkózott és kevés barátja van? Amúgy belül nagyon határozott, sokkal nehezebb manipulálni, rávenni olyan dolgokra, amit rossznak tart, mint egy átlagos embert. Csak kifelé nem mindig mutatja ezt a határozottságot.


Különben feltennék egy kérdést: Egy ember bekerül egy csoportba, mely csoport tagjainak viselkedésével nagyon nem ért egyet. Ha ezt kimondja, elküldik a k..va anyjába, elkezdik szívatni, kiközösítik. Ki a bátor és ki a gyáva? Aki alkalmazkodik a csoporthoz, és elkezd úgy viselkedni, mint a többiek, ő a bátor? Vagy aki inkább csendben marad, nem szól be, mert tudja, hogy nem jönne ki jól belőle, de nem is követi a csoport tagjait, mert nem tartja jónak az általuk mutatott viselkedést?

2016. aug. 22. 11:45
 12/20 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Így azért jobb ha már ilyenkor nem félénk, nekem egy 19 éves sráccal volt így dolgom (én 15 voltam, illetve még mindig mert mostani suliévben kezdődött:'D), rám mosolygott feltűnően, sokszor nézett titokban de sose mert odajönni. Egyszer odamentem hozzá, nagyon piros volt az arca, és sietett haza vagy nem tudom, gyorsan elment egy rövid kérdésem után, keveset beszélt, de nem volt testileg távolságtartó. Elég férfiasnak, dominánsnak néz ki pedig. Ilyesmi emberre gondoltál te is? Ha igen, akkor aranyosnak találnám nagyon, főleg ha utána tényleg ő lenne a dominánsabb, magabiztosabb fél a kapcsolatban (persze ha kell, ezt építenénk együtt).
2016. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát én ugyan ilyen vagyok lányba:D pacsi:)

Miért ne adnék?

2016. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Persze :) Nekem eszerint nagyon aranyosnak tűnik :)
2017. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azok a félénk fiúk aranyosabbak, kedvesebbek szoktak lenni. :)
2017. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mivel hogy hasonló vagyok én biztosan andék. Sőt én bárkit torelálok szinte a közvetlen közelemben.


Ha egy fiú meg tud érteni és nem engem hibáztat mindenért akkor már esélyt adok. Ha a személyisége egyedi és megfog akkor még örülnék is ha kicsit másabb emberrel vagyok mint az átlag.☺

2017. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező... Olvasva a szövegedet nem csoda, hogy nincs barátnőd :D
2017. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
xD jaja eléggé átjön a lúzer sugárzása
2017. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17-18

Szerintem amég nincs jobb dolgod mint egy nállad kevessebb nagyképűséggel rendelkező embert lelkileg bántani addig ne szólj be senkinek mert neked se sok életed lehet.

2017. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
lassan 1 éves a kérds és kiemelte, szóval azóta se talált senkit azaz nem próbálkozott eléggé, csakis azért emelte ki megint, hogy hátha valaki megsajnálja...
2017. máj. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!