Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak a csajoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a csajoknál? Lehet fura a kérdés.

Figyelt kérdés

Hát az egóm az nem nagy de azt tudom magamról hogy ronda nem vagyok,(sőt jóképű) és hülye se vagyok.

Általában ez a kettő dolog fontos hogy valakinek legyen barátnője (és még sok más dolog is számít).

Ha kell megmerem szólítani azzal nincs is gond de ha a suliba nincsen jó lány akkor mit tegyek?

Utcán meg mégse szokott annyira ismerkedni az ember.

Gondolom az se jó ha csak várok és talán majd lesz valami.

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2016. okt. 3. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, ahol lányokkal lehetsz együtt. Küzdősport, tánc, esetleg valami művészeti szakkör.
2016. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
59%

Fogalmazni viszont n

em tudsz:D

2016. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meglehet hogy kicsit gyenge lett a fogalmazás leírhatnám hogy miért de fölösleges.
2016. okt. 3. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress vmi hobbit, ahol uj lanyokat tudsz megismerni. Vagy jarj el kisebb tarsasagokkal. Mindig van vmi rendezveny, program, ahol uj arcokat ismerhetsz meg. Vagy marad a net..
2016. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Az igazi megoldás, ha csajozni akarsz tényleg az hogy eljársz társaságokban bulizni, és felszedsz valami ribit (normálisat úgysem találsz, van rá 5% esélyed), de kérdés mit is szeretnél valójában...ha ezt a % számot 10-15%-ra akarod emelni akkor ajánlom, hogy jelentkezz valami olyan melóhelyre majd a jövőben ahol nagyon nő van...szinte végig lehet kefélni egy ilyen céget utoljára is egy ilyen helyről ezért rúgtak ki..érted munkaidőben megéhezik az ember , suliban soha nem voltam valami nagy szoknya pecér mert ott mindenkinek csak a szájra jár (persze ezt már csak utólag látom)
2016. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!