Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne? :/

Figyelt kérdés

13 eves lany vagyok. Es kb. Fel honapja ismertem meg egy 15 eves fiut. Na most nekem nem volt meg baratom soha (szuleim nem is engedik). De ugy erzem szuksegem lenne egyre. Nem szeretkezni, meg semmi ilyesmi. Csak szimplan szeretetre vagyom egy fiutol..:/

Az egyik kerdesem hogy korai e meg ilyen korban, es mit csinaljak szuleimmel, hogy meg engedjek.

A masik meg hogy nem vagyok tul fiatal a fiuhoz?


2016. jún. 3. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A fél hónap nagyon sok időnek hangzik, de valójában két hetet jelent... Az nagyon rövid idő ahhoz, hogy közelebbről megismerj valakit. Persze normális, ha ilyen rövid idő alatt elkezdett tetszeni, többet érzel iránta, viszont nem biztos, hogy ennyi idősen érdemes néhány hét ismeretség után máris járni, kapcsolatban lenni. Én azt javaslom, hogy néha találkozzatok, beszélgessetek, és ha minden jól megy, egy idő után lehet a barátod, lehetsz a barátnője. Ebből adódóan a szüleidhez se állíts azzal, hogy most már szeretnél barátot és megengedik-e, hogy ő legyen a barátod. Menj oda hozzájuk és mesélj arról, hogy megismertél egy fiút, akit kedvelsz, és szeretnél néha időt tölteni vele, találkozni vele. :) Aztán majd kiderül, erre hogy reagálnak.
2016. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod, es nem is akartam most meg hirtelen ossze jonni vele meg semmi. :) ugy gondolom egy x idonek el kell teljem hogy megismerje egymast ket ember..na meg meg en se ismerem ot annyira.

Az a baj, hogy szuleim nem engednek szinte semmit :/ ha csak egy fiu baratommal szeretnek talalkozni, azt se engedik. Jobban mondva apukam. Ertem hogy felt, csak kezdem magam egy burokban erezni ahonnan nem

Lehet kitorni. (Bocsi a hibakert ha elirtam par helyen :D)

2016. jún. 3. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:
gyerek lezs?
2016. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem..:)
2016. jún. 3. 16:57
 5/8 Cs.N. válasza:

Teljesen megérthető!

DE! Ahogy te is írtad ezt nem mindenki csak együtt alvásnak fogja fel még akkorse ha tényleg anyi.

Mutasd be a szüleidnek ha nem bíznak benne én se engedném a lányom közeléb se nem hogy az ágyába. És arról is beszélnetek kell ha nem is lesz. A szerelem furcsa :D

Remélem tudtam segíteni ( a kommunikáció mindenek a kulcsa)

2016. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, koszonom!

Egyuttalvasrol so sincs, egyenlore annak orulok ha mar elengednek egy fiuval talalkozni. Meg ennyi idosen meg nem szeretnek komolyabb dolgokat csinalni, amit kesobb megbanhatok. Igazabol a fiu nem egy rossz fiu, mivel ilyen hittanos ifin ismerkedtunk meg, szoval vallasos valamennyire. Nem is nagyon beszel csunyan. Szoval nem olyan mint a mai fiuk tobbsege :)

2016. jún. 3. 19:45
 7/8 anonim válasza:

Szia.

En most vagyok 14 éves. Egy komoly "kapcsolatom" volt eddig az előtt csak ilyen futó dolgok. Nem feküdtünk le. Nem voltunk sokaig egyutt. Másfél hónap volt az egész.

A szakítás óta eltelt kb 1 hónap. Kiderült, hogy csak arra kellettem neki, hogy mutogasson, felvágjon velem. A fiú 16 éves.

Nem azt mondom, hogy az a fiú akit te kinéztél magadnak ilyen de megéri vigyázni mivel azt a fiút én is kb 2 hete ismertem. Már az első kettesben talizásnál lekapott es összejöttunk.

Ő volt az első akivel csókolóztam.

Nagyon megbántam. Mivel talán a csókolózás is hasonlít picit a szüzesség elvesztéséhez. Sosem kapod vissza..

Gondold át alaposan kivel tervezel és csak utána vesd bele magad a kapcsolatba. A szüleid miatt meg szerintem ne aggódj. Ők is voltak ennyi idősek és biztos vagyok benne, hogy nekik is tetszettek a fiatalok :)

2016. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom hogy régi ez a kérdés de... Válaszolok! Maga az hogy járj valakivel az nem korai de az hogy egy 15 évessel.. Jó 2 év kor különbség nem sok még a 6 7 8 és még a kilenc is elfogadható! Csak a te korodban nem hiszem hogy elfogadható.. Inkább keress korodbelit! De ha szereted.. A te döntésed! Ja és ezt a járásdit ne úgy vedd hogy bemutatod őt a szüleidnek! Csak lazán! És ő is kedvel téged mert csak ketten járhattok! Meg egy 15 éves fiú olyanokra vágyik amiket veled nem tehet meg! Ami jó is.. 16/L Sok szerencsét! :)
2016. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!