Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, vagy felesleges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban, akivel tök jóba vagyunk, de már egy ideje többnek érzem a dolgot....azaz nem vagyok ebben teljesen biztos...szóval igen, ez a baj h nem tudom h most érzek e iránta valamit, vagy sem, nem tudom eldönteni...bejön de nem úgy h aaahhh meghalok olyan jól néz ki, igazából úgy nem is helyes, mármint általában nem jönnek be az ilyen srácok. De benne van valami ami megfogott (valószínűleg a személyisége) és nem tudom most emiatt h mi van.... De már az is eszembe jutott h csak egy fellángolás, viszont nem is akarok tőle semmit úgy igazán, de az érdekelne h én bejövök e neki, mert már volt olyan h mondta h igen, de úgy konkrétan eddig nem mondta...meg az is fura h amikor valamelyik másik lánnyal társalog (van egy bizonyos csaj) akkor az meg zavar engem, és az a csaj elvileg nem is jön be neki, de úgy viselkedik vele mintha igen....

2016. márc. 16. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szerelem. Azt nem tudom, hogy meddig tarthat nálad ez, de ez szerelem.

Azt, hogy tetszel-e neki azt megkérdezheted egy közös baráttól.

Ha segítség kell, írj rám.

Sok sikert.

2016. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod te sem eldönteni hogy szerelmes vagy vagy sem, akkor erre mit kéne válaszolni? Ha az vagy, ne mondd meg neki, mert nem szokás, hiszen úgy izgalmas, ha az elején ez kimondatlan igazság. Ha meg nem, akkor értlem szerűen ne mondj neki semmit. Azért ezt sikerüljön már eldönteni...
2016. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!