Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbálkozzak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Van egy-két gyönyörű lány aki tetszik.

Mutattam múltkor egyik haveromnak és ő azt mondta hogy miért mindig olyan csajt választok aki jobban néz ki nálam.

Pedig volt már rá példa hogy gyönyörű lányoknak tetszek. Nemtudom hogy de valóság volt.



2016. márc. 14. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, soha nem fogsz megemberesedni ha nem próbálkozol.
2016. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Probalkozni sosem art. En is probalkoztam es bejott. Neked is be fog. ;)
2016. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne próbálkozhatnál? Még nagyobb sikerélmény lesz, ha esetleg összejön. Én szurkolok neked
2016. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Tedd vagy ne tedd
2016. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na figyelj.. múltkor hallottam ezt az idézetet vagy minek mondható dolgot.

"Hány lába van egy kutyának, ha a farkát egy lábnak hívjuk?

Négy. Attól még, hogy a farkát a lábának hívjuk, nem lesz az."


Ha nem érted elmagyarázom: Attól hogy valaki azt mondja kevésbé bunkón hogy csúnya vagy attól még ez nem igaz.


Meg amúgy is..jó hogy jobban tetszik az a lány a barátodnak mint te.xD Gondolom nem meleg a haverod.

PRÓBÁLKOZZ!!

2016. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!