Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak még a csajnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még a csajnál, vagy már felesleges?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy buliban találkoztam. Jól elvoltunk egymással, beszélgettünk, majd másnap felvettem msn-re. Ott írtam neki, hogy jó volna legközelebb is találkozni, amibe ő is belement. Addig, amíg eljött a találkozásunk napja, rendszeresen beszélgettünk, szintén msn-en. Közben barátnőitől megtudtam, hogy én is tetszem a lánynak, és szívesen összejönne velem, ha arról lenne szó. Újra egy buliban találkoztunk, a végén hazakísértem, majd elmondtam neki, hogy tetszik nekem, és ha ő is akarja, lehetne köztünk több is. Erre meg nem kis meglepetésemre azt mondta, hogy mivel nem rég szakított a barátjával, még nem áll készen egy újabb kapcsolatra. Legyünk csak barátok, majd a többi alakul magától. Én már korábban tudtam, hogy 3 évig volt együtt egy sráccal, akivel többször is szakítottak, majd összejöttek. Most vajon még szereti a srácot, vagy mi lehet a problémája? Miért mondta akkor a barátnőinek, hogy összejönne velem? Azért is kérdezlek titeket, mert ilyen szituhoz még nem volt szerencsém :/ Ja a lány 19, én pedig 22 éves vagyok.

Köszi előre is!


2010. aug. 4. 16:11
 1/7 anonim válasza:

kérddezd meg tőle h majd ha kiheveri lehet-e több, és ha nem, akkor se vesszél vele össze, mert barátok még lehettek.

és most többet beszélj vele, mert ha szakított az előző pasijával, akk most még biztos szomorú egy picit

2010. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy az exe kibéküljön vele. Te csak akkor kellenél, ha nem jönne vissza az ex. Én a helyedben nem próbálkoznék.
2010. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az utolsó mond valamit.
2010. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel! Lehet hogy rossz tapasztalatai vannak az előző kapcsolatból pl: megcsalták, nem foglalkoztak vele, rondán beszélt vele stb.. és kell egy kis idő amig ujra bele mer menni egy kapcsolatba. Találkozgass vele ugyanúgy mint eddig, ne nyomulj!!! és legyél mellette..vagyis hagyd, hogy a saját tempójában beléd szeressen! azután már ugyis megy minden magától!!! :)

Én az előző kapcsolatomból (soksok éves) úgy jötem ki, hogy nem akartam vele egyáltalán ujrakezdeni, mégis kellett egy kis idő amíg újra nyitni tudtam más felé..

24L

2010. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne is hallgass arra, amit a többi csaj mond itt.

"legyünk csak barátok" = esélyed nincs kiskomám

Tapasztalatból beszélek.

Ez kábé olyan mint az "időre van szükségem".

Szerintem már elvágtad magad nála, de ha a te helyedben lennék, tuti bepróbálkoznék egy kicsit bunkóbb, flegma, lekezelőbb stílusban. Eddig mindig bejött.


21f

2010. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 6. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel a lánynak azóta is, csak lehet, nem akarja elsietni a dolgokat, azt akarja, hogy udvarolj neki barátként! Mert ha összejöttök egyből, lehet attól fél, hogy már nem lesz udvarlás, viszont, ha barátok vagytok, akkor úgy sokkal izgalmasabb a csajnak, ha csak úgy alakulgatnak a dolgok magától, mert akkor romantikus az egész, udvarlás meg minden!

Viszont ha nem tetszenél neki, akkor egyértelmű választ adott volna, hogy semmi sem lehet köztetek, de ilyet meg ugyebár nem mondott a csaj! Tehát egyértelmű a következtetés, hogy tetszel a csajnak, csak idő kell neki, mégpedig az az idő, hogy udvarolj neki mint egy barát! ;)


24/N

2010. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!