Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy lemondtam a lányokról?

Figyelt kérdés
Még az elején szeretném leszögezni, nem lettem meleg. Na szóval eddig egy barátnőm volt aki az a tipikus mai lány és nagyon sokszor megbántott, megcsalt, hazudott stb. Szakítottam vele olyan 7-8 hónapja és próbáltam mást keresni, de minden körülöttem lévő lány ugyan olyan külsőleg és belsőleg is. Inkább hagyom a lányokat és még jó pár évig nem is nagyon akarok lányokkal ismerkedni meg semmit csak ha találok végre egy normálisat. Szerintetek ez normális vagy van velem valami baj? 16f
2016. febr. 28. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendszer van a hibában.
2016. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én is pont ilyen vagxok, nincs kedvem most kapcsolathoz, hogy függjek valakitől. Most így érzek, de 1-2 év mulva lehet más lesz. Én így jól érzem magam, felhőtlenek a napjaim,mindig vidám vagyok akármit csinálok:D
2016. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jön a tavasz csiripelnek a madarak , minden sarkon egy pár, majd megjön a kedved :)) De nyugi jó hosszú ideje elkötelezett feminista vagyok xd Na jó nem, de mindenkivel előfordul hogy boldog szingliként, tudom fura mi? De addig élvezd míg így van :))
2016. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Édesistenem 16 évesen miről akarsz még lemondani?
2016. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosítok, a velem egyidős lányokról mondtam le. Inkább várok éveket mire komolyabbak lesznek és majd akkor
2016. febr. 28. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp érzek én is. Eddig egyetlen komolyabb barátnőm volt, vele 2 évet voltunk együtt, aztán barátok maradtunk, de több okból is szétmentünk, majdnem másfél éve. Azután voltak futó kapcsolataim, 1-2-3 hónapig, de egyszerűen elegem lett a korombeli lányokból. Túl sok a balhé, az érthetetlen, logikátlan, gyerekes dolgok, és ezek nekem nem kellenek. Sokak szerint mentálisan idősebb vagyok, mint amennyi igazából, ebben lehet valami, de a huszonéves lányoknak sosem kéne egy 18 éves, még tanuló srác. Még akkor sem, ha olyan jó arc mint én. Meg persze szerény.


Én úgy vagyok vele, hogy nem fogom keresni a kapcsolatot - ha jön valami, nem zárkózom el, de egyelőre teljesen jól megvagyok egyedül. :)

18F

2016. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd magára a dolgot. Mikor kell jönnie egy különleges lánynak, jönni fog, még van időd:)
2016. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!