Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális az hogy...

Szerintetek normális az hogy 22 évesen lemondtam az életröl?

Figyelt kérdés
Vagy inkább az emberekröl és az emberi kapcsolatokrol,a karrierröl a jövőröl az önálloságról? már évekkel visszamenőleg sem érdekelet túlzottan az emberi kapcsolatok tartós fenntartása és ápolása de azért volt szociális életem ami mára már nemondható el,de ami azt illeti már nem is érdekel,sem más emberek sem párkapcsolatok, továbba semmi tevékenység sem munka,depressziósnak nemondhatnám magam mert tulajdonképpen semmit nemérzek évek óta kivéve az ösztönös dolgokat amik zsigerböl jönnek,illetve meghat ha rosszsorsú kutyát látok.Van rá esély hogy valaha is kikecmeredek a véget nem érő letargiából vagy örökké vegetálni fogok?

2015. okt. 30. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem teszel ellene a budos életben nem fog valtozni semmi. Akarj elerni valamit.Legyen valami celod.
2015. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
22 evesen meg fiatal vagy, kapsz meg olyan pofonokat az elettol, hogy azon fogsz rohogni, milyen hulye voltal 22 evesen :)
2015. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Normális minden olyan fiatalnál, aki a monitort bámulja évek óta és semmi olyan dolgot nem tett az életében, ami örömet okozhat, netán még hasznos és egészséges is. Menj túrázni, kerékpározz, menj koncertekre, horgássz, focizz stb. A lényeg, hogy emberek közt legyél.

Tűzz ki célokat, és dolgozz meg érte. Fedezd fel a világot, hisz minden csoda itt, még ha mi természetesnek is vesszük.

Millió lehetőséged van változtatni az életeden, és csak rajtad múlik.

2015. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Legkevésbé sem normális.
2015. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Szinte szóról szóra azt írtad le ami velem is van... :O Csak én már 24 vagyok. :( Nem nagyon látom kiutat én sem. Most eldöntöttem, hogy kipróbálom az egyetemem anonim tanácsadását, de még arra is egy szenvedés rávenni magam. Eddig egyszer válaszoltak, de az, hogy feltesz 500 kérdést, nem látom hogy segíthetne rajtam, hisz amúgyis azokon agyalok évek óta, de közelebb nem leszek a megoldáshoz.

Az elsőnek és a harmadiknak egyértelműen fogalma sincs arról ami velünk történik. Ez nem úgy működik, hogy eldöntjük, hogy akkor most lesz egy célunk és akkor minden jó... Ez egy érzelem, nem lehet irányítani. Hiába döntöm el jól az agyammal, hogy most akkor "van egy célom" attól még ugyanúgy teljesen hidegen hagy az egész és képtelen vagyok a kisujjamat is megmozdítani. Ugyanez vonatkozik a biciklizésre meg az társaságra is. Én évek óta biciklizek és pontosan ugyanúgy rühellem, mint az elején. Fél éve tönkrement a biciklim, azóta ugyanott áll, ahova letettem. Emberek közé is hiába járok, attól még ugyanúgy nem érdekel és nem érzek irántuk semmit. Szóval számomra elég viccesnek tűnik, hogy olyan dolgokkal próbáljunk meg gyógyítani valakit amik őt teljesen hidegen hagyják, nem érdkelik, kellemetlenek számára vagy untatják.

2015. okt. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előttem szólónak üzenem. írtam levelet !
2015. okt. 31. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!