Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány osztálytársam jol kijovunk stb. De van barátja mit tegyek? Pls

Figyelt kérdés

Jol kijovunk, szoktuk keresni egymás társaságát, beszélgetünk, megnevetetem az utóbbi időben többet voltunk egymás társaságában nagyon! megkedveltem. Egyszer volt hogy belle ült az ölembe :) néha ha egymás szemébe nézünk ak elmosolyodunk mind2-en. De van barátja, igy probaltam elfelejteni: 2 napig nem nagyon szóltam hozza, kerültem még a szem kontaktust is. De hiaba nem tudom ki verni a fejemből! Segítséget kérek pls pls

(tegnap össze vezet a barátjával, es nagyon kiosztotta) ezt a barátnője hozzta fel nekem. Pls mit tegyek??


2016. jan. 29. 16:06
 1/5 anonim válasza:
Ezt mindig jegyezd meg oszt társam sose járj ez szabály
2016. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?


Amugy házi nyúlra nem lövünk 😉


Most ne nyomulj ra, nem lesz jo vége

2016. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-ső "osztálytársal sose járj..." ez nagy hülyeség! már Bocsi

17evesek mind2 es ak mit csináljak??

pls várok még válaszokat

2016. jan. 29. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne hülyeség? :D


Egyenlőre ne hajts ra, csak továbbra us beszélgess vele :)

2016. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Osztálytárssal nem érdemes járni, (gondolok itt az általános iskolára és a középiskolára) jártok egy ideig, persze nagyon cuki ott egésznap vele,de ha vége akkor nézheted ott égész nap..

Ha van barátja, akkor semmit nem tudsz tenni, legyetek barátok, és ne kavarj bele a kapcsolatába és ne zavard össze!

De írtad hogy összeveszet a barátjával és kioszotta, ebbe ne avatkozz bele, ő kapcsolatuk/dolguk, hogy lerendezzék és megbeszéljék, mondd meg neki, hogy szóljon ha bármiben kell a segítséged vagy ha kell lelkitámasz vagy ha problémája van hallgasd meg, mindennél többet ér ilyenkor/ilyen helyzetben egy jó fiúbarát!

Ha meg úgy alakúlna, hogy szakítanának akkor se bele a közepébe és rányomulsz mert te ismered már őt, ismerni ismered de nem úgy, mint egy szerelmet!

Nem kell kiverned a fejedből, várd ki a végét, még semmi sem biztos, ők se látják a véget te se fogod!☺

Ha kérdésed lenne írj privit!

17/L

2016. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!