Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek nagyon egy lány osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek nagyon egy lány osztálytársam, de nem tudom mit tegyek? Pls pls

Figyelt kérdés
Jól kijovunk egymással, szoktunk beszélgetni, hülyülni a suliban, de nem merek ra irni, mert kicsit félénk vagyok ezért is meg nem tudom mit szólnának hozza a barátnői akik nkem is az osztálytársaim nem beszélnének ki hogy ra irtam?? A suliban merek beszélgetni vele de FB meg nem merek ra irni pls Segítsetek köszönöm előre is
2016. jan. 25. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
enis igy vok halod részegen irj rá nekem ugy ment de am viszair xD
2016. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen a helyesírásod és fogalmazási készséged, addig ne is írj rá, mert ha egy csepp esze van, utána messzire elkerülne!
2016. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Azt azért tudjad, hogy a lányok nem lelkesednek a nyuszi fiúkért.
2016. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-ső nem akkarok ra írni részegen xd :)

2-ik véletlen elnyomtam/elírtam mindenkivel megesik! :/

3-ik Köszi... De egy normális választ sem kaptam :/

várok még válaszokat pls :)

2016. jan. 25. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

"2-ik véletlen elnyomtam/elírtam mindenkivel megesik! :/"

Szinte minden harmadik szót?

Igen, mással is megesik, de azok vannak annyira igényesek önmagukkal szemben, hogy javítják!

2016. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem engedd el ezt a Facebook dolgot. Inkább hívd el valahova beszélgetni suli után,esetleg kísérd haza. Hidd el sokkal fontosabb, hogy élő kapcsolatokat alakíts ki,mint online "barátokat" szerezz. Egy idő után Úgyis fogtok Facebookon beszélgetni...mondjuk hétvégén. Szóval hívd el valahova. Bízz magadban! Én tudom, hogy sikerül. Hajrá!
2016. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó Köszi :)
2016. jan. 26. 06:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!