Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány osztálytársam, mit tegyek hogy kezeleb kerüljek hozza? Pls többi lent

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélgetni,nevetgelni,hulyulni az iskolában de nem irtam meg ra, mit tegyek, hogy írjak rá? pls Segítsetek köszönöm előre is. 😊
2016. jan. 23. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
en reszegen irtam rá elöször xd
2016. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Szia! Hogy vagy, hogy telik a hétvégéd? Lenne kedved összefutni a városban?"
2016. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felmész a netre, aztán bejelentkezel a Facebook-ra, beírod a keresőbe a nevét, reménykedsz, hogy jó emberre kattintottál rá, majd ott lesz, hogy "ismerősnek jelölöm" és az mellett, hogy "üzenet". Sok sikert! Ha nem megy, akkor írj privátot, megpróbálom jobban elmagyarázni, de szerintem egész egyszerű, menni fog! ;)
2016. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-ik nem egy városban lakunk de Köszi :)

3-ik hülyének nézel?

am ismerősöm meg minden de igazabol attol is felek hogy a barátnői kibeszelnek,cinkiznenek akit én is ismerek mert osztálytársaim :D

2016. jan. 23. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? és ő?

Én pld. csak azokkal a fiúkkal szoktam "hülni" aki nekem is tetszik... Szóval szerintem nyugodtan ráírhatsz... A kibeszélés miatt ne aggódj... Ha elég éredt akkor nem fognak cikizni és, ha tetszel neki akkor max. majd örömmel meséli nekik, hogy rá írtál... Ja és, ha a barátnői más hogy néznek rád az sen azért van, hogy kibeszélnek csak majd lehet, hogy mindenről beszámolnak neki... Sok sikert!

2016. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi :"hülyülni"
2016. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17 évesek mind2, es Köszi:)
2016. jan. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!