Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek közelebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb hozzá, vagy mit tegyek hogy lépjen?

Figyelt kérdés

Az osztályban nagyon jóban lettem egy fiúval. régen nem is beszéltünk de mostanában egyre többet.. facebookon még egyszer sem beszéltünk mindig a suliban szoktunk.nagyon tetszik és szerintem én is neki. a külsejéért és a személyéért is oda vagyok. mindig egymásra mosolygunk ha találkozik a tekintetünk, ha segítségre van szuksegem vagy nem értek vmit ő az első aki felpattan hogy segítsen nekem, ha dogat irunk mindig kérdezi hogy sikerult vagy akar csak h milyen volt a hétvégém. igazan hosszan még nem beszélgettunk de érződik köztünk a "szikra" sokszor zavarba is jovok elotte. mellettem legtobbszor magabiztos nem ismerem még annyira de nem hiszem hogy olyan tipus aki elhivna valahova (bar kitudja még lehet..:D) én sem vagyok félénk élőben is mindig igyekszem szemkontaktust teremteni mosolygni minel kozelebb kerulni hozza stb... de annyira bator sem vagyok h elhivjam:D jobban orulnek ha ő tenné. Szemezés meg ilyeneken kívül mikkel tudom még "batoritani" egy kicsit, éreztetni vele hogy nekem is tetszik? barmi tipp jo lenne amivel közelebb tudunk kerulni egymashoz.

(f***sagoktol kerlek kimeljetek.. TUDOM h az osztalytarsam és azzal nem jovunk ossze de ez az en dolgom)

16/L



2015. dec. 11. 20:18
 1/3 anonim válasza:

Szia! Azt nem írtad, de gondolom te is szoktad őt kérdezni a napjáról vagy ilyesmi. Ha eddig nem, akkor esetleg kérdezdte is őt a hétvégéjéről, próbáld még jobban megismerni, hogy milyen filmeket szeret, stb. Beszélgessetek órák után is, vagy bármikor de a lényeg, hogy dumáljatok sokat élőben! Engem is főleg a sok beszélgetés hozott össze a mostani barátommal :) Egyébként mennyi ideje kezdődtek el a szemezések, stb.?

15L

2015. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is szoktam beszélgetést kezdeményezni:) ugy leulni dumalni sosem szoktunk szunetekben ha elmegyunk egymas mellett akkor hulyeskedunk de keressuk egymás tarsasagat! nem is tudom kb 3 hete kezdodhetett h beszeltunk és azota egyre tobbet. ugy gondoltam hogy adok ennek tobb idot kielvezem h bent vele lehetek de szeretnem vele tudatni h bejon ha meg nem esett volna le neki:D es sulin kivul is jolenne megismerni mert nala erzem eloszor igazan azt h ebbol akar lehet is valami komolyabb:)
2015. dec. 11. 20:33
 3/3 anonim válasza:

Hmm. Akkor például ha összefuttok ne csak hülyéskedjetek ;)

De amúgy próbálkozhatnál valami olyasmival, hogy;

-Meg tudod mutatni órák után a könyvtárban a füzeted? Nem tudtam átmásolni... Meg az ehhez hasonlók. És akkor így legalább tudnátok valamilyen szinten kettesben lenni. Amúgy szerintem ez hülyeség, hogy csak a srácok kezdeményezhetnek... Szóval ha ő bátortalan, akk próbálj meg te lenni a srác. ;) sok sikert!!

2015. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!