Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek be jelöljem? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be jelöljem? Hogy tudnám ugy alakítani a dolgokat, hogy közelebb kerüljek ehhez a fiúhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap bulizni voltam es meg ismerkedtem egy fiúval, csókolóztunk, táncoltunk semmi több (nem vagyok ribizli) mar látásból ismertem, de valószínüleg ő nem ismert meg engem. Megtaláltam facebookon es gondolkozom,hogy be jelöljem e,illetve, ha be jelölöm akkor várjam meg míg esetleg ír, vagy egyből írjak en neki, vagy varjak pár napot? Köszönöm a válaszokat:)

2015. nov. 15. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelöld be ha nem ír pár nap múlva se akkor irjál
2015. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kkicsii ***** válasza:

Óó annyi dolog lesz még az életedben, amire ráparázhatsz kicsilány.:-)

Csak bátran! Jelöld be, ha visszajelöl és másnapig nem ír, akkor írj neki te, később úgyis ki derül, hogy mennyit ért neki az a bizonyos este veled.

Veszteni valód nincs, a rezsi nem lesz olcsóbb, valamint kenyér is lesz holnap.

Sok sikert kívánok! :-) 19/L

2015. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jajj Köszönöm a válaszokat:3 be jelöltem, most nagyon izgulok:$
2015. nov. 15. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy ribizli, de jó alapanyag vagy hozzá :)

Szerintem legközelebb ismerkedés előtt csókolózzál egy fiúval, azt is ki kell próbálni.

2015. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!