Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány osztálytársam de van barátja mit tegyek? Pls pls rendes komit ha kérhetek

Figyelt kérdés
Jol kijovunk,szoktunk keresni egymás társaságát,beszélgetünk,megnevetetem az utobbi időkben többet voltunk egymás mellett nagyon megkedveltem (szerelmes lettem belé)! Sztem ő is megkedvelt ez mind a suliban, de Itthonról is beszélgetni akarok vele de nem merek rá irni mert mit szólnának a barátnői hogy ra irok?? Hogyan kerüljek még közelebb hozza? hogy írjak rá hogy kezdjem?? Nem fognak cikizni hogy barátja van de én beszélgetek vele/rá irtam? Pls Segítséget kerek pls köszönöm előre is
2016. jan. 26. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
És egy kicsit félénk is vagyok és ezért sem merek rá irni, meg amit fent említettem. Pls Segítsetek fontos :)
2016. jan. 26. 14:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnői nem igazán szólhatnak bele és nem láthatják h cseten rairsz meg hogy mit irsz... Bár vannak olyan beteges pasik hogy leelenorzik a csajt h mikor kivel mit irt de szerintem nem ellenőrzi... Irj rá beszélgessetek azt majd kialakul
2016. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van barátja én a helyedben nem nyomulnék. Légy vele jóban továbbra is, és ha szabad a pálya kezdhetsz közeledni.
2016. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-so a barátja nem de a barátnői szoktak olvasgatni mert szoktam látni egy osztályba járunk. es Es hogyan kezdjek neki az írásnak/beszélgetesnek?

2-ik jo ötlet de kíván ha nem akkarok olyan sokat várni?!

varnak meg válaszokat pls :)

2016. jan. 26. 15:38
 5/7 A kérdező kommentje:

*mivan*

*várok még*

elírtam :)

2016. jan. 26. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj rá utalni és nyugodtan írj rá ha barátok vagytok akkor nem ciki ha ráírsz egy kicsit sem barátok vagytok . Ha barátok vagytok akkor biztos hogy semmiért nem fog cikizni maximum poénból :)
2016. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj rá ! Hány éves vagy ?
2016. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!