Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldódjak fel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldódjak fel?

Figyelt kérdés
A barátommal most lesz 3 hónapja hogy együtt vagyunk. Nagyon szeretem őt de akár hányszor szóba kerül a szex én teljesen elbizonytalanodok. Ő 17 én 18 vagyok. Szerintetek hogyan tudnék kicsit lazábban hozzáálni a témához? Mind a 2-en szüzek vagyunk. Még ami + infó hogy szeret és türelmes ezzel kapcsolatban.

2015. nov. 1. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Piatol feloldodsz, de szerintem ne eroltesd majd jonni fog magatol.
2015. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor tedd meg ha kész vagy rá. :)

ex barátom idősebb volt nálam, nem is szűz már persze, és ő elég hamar felhozta e témát nekem. én pedig majdnem bele is mentem, de nem tudtam megtenni, nem voltam kész rá. én még szűz vagyok.

szóval ha nem érzed úgy, ne tedd meg. főleg ha türelmes is és vár :)

2015. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jön az magától. Ne erőltesd. :D
2015. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is tudom.....talán kötelező 3 hónap után szexelni? Nem.
2015. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem ilyet szóval nem mondtam hogy kötelező... csak annyi hogy nem akarnám a végtelenségig elhúzni... és mindig próbálok valami + belevinni a kapcsolatba
2015. nov. 2. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!