Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szórakozóhelyen hogyan oldódja...

Szórakozóhelyen hogyan oldódjak fel? 17/f

Figyelt kérdés
Szombaton osztálytársakkal egy félig házibulira és utána egy szórakozóhely látogatásra vagyunk hivatalosak. Én nem iszom alkoholt, vagyis fogok inni, de abszolút józan akarok maradni, nem becsípni. 14-en leszünk, abból 12 biztosan full részeg lesz. Na most a szórakozóhelyen táncolni szoktak. Én nem vagyok ilyen típus, nem nagyon szeretek vonaglani meg satöbbi, de azért csak elmegyek ha hívtak. Hogyan tudok feloldódni ott, alkohol nélkül? Meg ilyen bulikon esélyes hogy összeismerkedik az ember a leendő barátnőjével? Lehet találni józanokat ott? Köszi mindenkinek, csak én még semmi ilyen helyen nem voltam, így nem tudom
2015. febr. 5. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne parázz rá.

Nekem úgy sikerül feloldódnom ilyen helyeken, hogy úgy megyek oda, hogy ma végre jól fogom érezni magam, azért vagyok ott, hogy kikapcsoljak. Ennyi. Sok évig nekem sem ment (de a sok tanulás és munka után már könnyen).

2015. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hely hangulata szerintem valamennyire fel fog oldani, hogy mindenki táncol és így neked is természetesebb lenne táncol. Józan ember kevés van, csajozni szórakozóhelyen viszonylag nehéz, főleg józanon, mert amint szemezel a lánnyal pár percen belül lépni kell, ha nem odébbáll.
2015. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öltözz fel szépen, moss hajat, legyen jó illatod. Ha esetleg táncolnál és izzadsz, ne emeld fel a kezed lányok közelében. Igyál kicsit, 1-2 pohár sörtől nem lesz semmi bajod, viszont segít feloldódni. Vagy ha nem akarsz, akkor is merjél olyan dolgokat csinálni, amiket egyébként nem csinálnál, pl odamenni lányokhoz, táncolni, úgyis mindenki részeg, senki nem fog arra figyelni, ha esetleg bénán táncolsz.
2015. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tépj be, attól feloldódsz, és nem vág tacsra, mint a pia.
2015. febr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a trükkje a dolognak, hogy annyit gyál csak, amitől oldottabb lesz a hangulatod, és ne annyit, hogy összehányd-összekulázd magadat és ordenáré módon viselkedj. Néhány sört dobjál be.


Az nem úgy megy ám, hogy iszol két sört és akkor már nem tudod, hogy mit csinálsz, és totál más ember lesz belőled. Normális emberek ismernek mértéket alkoholizálásban is, és épp csak vidámabbak lesznek tőle. Aki rendszeresen állat módjára viselkedik bepiálva, az már eleve egy állat a pia nélkül is.

2015. febr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az 1-2 sör valóban elég lesz
2015. febr. 6. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!