Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet valahol bejelenteni...

Lehet valahol bejelenteni hogy valószínűleg erősen vizezett a pia szórakozóhelyen/kocsmában?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor történik is olyankor valami érdemleges vagy semmi? Már unom hogy mindenhol vízízű szarokat kapok.
2015. jan. 21. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség.
2015. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ahelyett, hogy örülnél, hogy vigyáznak az egészségedre ?? Amit rajtad megspórolnak, nyilván abból lett a felcsúti stadion.
2015. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es: elég szomorú hogy úgy gondolod a kocsmák és a szórakozó helyek spórolt pénzéből èpült. Ha már egy politika mentes kérdésnél politizálsz akkor legalább valami értelmeset mondhatnál mert ez csak röhelyes.

1.: köszi

2015. jan. 22. 08:14
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Amit keres azt talál.

Akarsz jó sört inni, mint igazi ÁVÓs, ahol nem kell besúgnod senkit?

Mondj egy városrészt, ahol inni akarsz és mondunk neked jó ivókat.

Vagy vegyél üvegeset.


A kocsmárosnak meg véletlenül se szólj, nehogy emberi megoldást tudjatok találni!

2015. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ne röhögtess már hogy még én vagyok a szemèt! Ne hogy már az legyen a normális hogy kutatnom kell egy olyan helyért ahol nem vernek át basszus.


Meg a kocsmárosnak szóljak...mert szerinted bevallaná. Aha. Ő se szól hogy vizezett piát ad egyébként. Múltkor is kértem egy fröccsöt, de mivel tudtam hogy elég híg így kértem bele +1 deci bort és még úgy is szar volt. Te meg azt mondod h én vagyok a sz@rházi. Gratulálok! Amúgy meg 2015öt írunk, túllèphetnél már a múlt évezreden.

2015. jan. 22. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Látom, nehéz a felfogásod!

Az "üveges sör"-ből melyik szavakat nem érted?

2015. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy ilyen emberbe, mint a kérdező, még a vizezett sör is kár :)
2015. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom nehéz a felfogásotok hogy nem csak a sörről van szó.
2015. jan. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!