Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság diszkóban, szórakozóh...

Manapság diszkóban, szórakozóhelyen miért csak primitív és bunkó fiúat lehet találni? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam bulizni a barátnőimmel, és teljesen kiakasztott, amit tapasztaltam, ahogy ott közeledtek a fiúk felém. Semmi szia, hogy hívnak, mizu, vagy valami, 10-ből 8 úgy kezdte a dolgot, hogy szemrebbenés nélkül alámnyúlt, vagy szimplán odahúzta a kezem a farkához. A sima beszólogatós meg bámulos fajtákat már megszoktam, de ezekben a helyzetekben köpni-nyelni nem tudtam, nagyon kiakadtam.

Tisztelet a kivételnek, de srácok, miért kell ezt csinálni, mit akartok ezzel elérni?

17L


2015. jan. 20. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ismerős :D
2015. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Pont azért, mert diszkóba jársz. A menők Rockkoncertekre járnak, pogóznak, és az első sorban vannak wall of deathben!!! \m/
2015. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért nem baxod pofán úgy ,h kiessen a foga már is elgondolkozik ,h legközelebb is ilyen féreg legyen ennyi
2015. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Ne nyafogj,ha jó pasik lettek volna még most kennének téged otthon.
2015. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vannak normálisak is.

Csak...

- vagy rosszakat fogsz ki

- vagy tipikusan akis hülyegyerekek kellenek

2015. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már ilyen helyzetben mikor odatette a kezem jól megmarkoltam utána meg mondtam neki hogy ezért nem éri meg kimenni

:-D

2015. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 aladar12 ***** válasza:
75%
a másik oldal meg, amikor a srác odamegy a csajhoz, köszön neki és észre se veszi. nem panaszkodnék, ilyen a dizsi...
2015. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem tagadom, hogy volt koztuk jo pasi, aki ha normalisan kozeledett volna, lehetett volna barmi, de egy ilyen utan mire szamit?
2015. jan. 20. 16:55
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#2-es!

Azt már adom de nagyon! :D Alvin és mókusok (punkrock, nem a vinnyogó szőrgolyók) koncerten olyat pogóztam mint még soha!

17L :D

2015. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az nagyon durva!! xDXDXD

A sok agyhalott.

Azért, mert nem szoktam bulizni járni.

Am helyedbe aki ilyet cisnálna ott helyben leempizném a fejét.

18F

2015. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!