Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság diszkóban, szórakozóh...

Manapság diszkóban, szórakozóhelyen miért csak primitív és bunkó fiúat lehet találni? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam bulizni a barátnőimmel, és teljesen kiakasztott, amit tapasztaltam, ahogy ott közeledtek a fiúk felém. Semmi szia, hogy hívnak, mizu, vagy valami, 10-ből 8 úgy kezdte a dolgot, hogy szemrebbenés nélkül alámnyúlt, vagy szimplán odahúzta a kezem a farkához. A sima beszólogatós meg bámulos fajtákat már megszoktam, de ezekben a helyzetekben köpni-nyelni nem tudtam, nagyon kiakadtam.

Tisztelet a kivételnek, de srácok, miért kell ezt csinálni, mit akartok ezzel elérni?

17L


2015. jan. 20. 16:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szórakozohelyen mit vartal?
2015. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
lekönyökölném* Bocs, csak karate.
2015. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

Fiú: Szia! Gondoltam, leszólítalak, mert elég hangos a zene, és már régebb óta figyelle...

Lány: Jaj, takarodj már innen! Tiszta gáz, itt minden pasi primitív, bunkó!

... majd a lány lesmárolja a mellette lévő full vadidegen srácot.

2015. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Mint valaki irta korabban, rockkoncertre menj, ne diszkoba!

Lehet, hogy hulyen hangzik, de a rockerek rendes emberek.

2015. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Sajnos diszkóba sokan járnak csak szex partnert keresni.

Miért csinálják? Mert ott vannak csajok akik vevők rá.

Két dolgot tudok javasolni:

1: Az egyik lábad hátra, majd erőből előre lendítését a srác golyóira célozva.

2: Bors vagy paprika spray alkalmazása, tetszés szerint szembe vagy gatyába

2015. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%

Én rendes vagyok még is diszkóba járok.

Jó alkohol hatására nem mindig... :D

18f

2015. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
De tényleg, írd már le, hogy mit gondoltál? Azt, hogy a szórakozóhelyen kedves, intelligens, intellektuális embereket találsz, akik hosszútávú kapcsolatot szeretnének kialakítani?
2015. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

mert diszkóba jársz, ez azért van

milyen intellektuális közeledési formát vársz egy ilyen helyen?

2015. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Manapság diszkóban, szórakozóhelyen miért csak primitív és bunkó fiúat lehet találni? "

Én két egyetemet is elvégeztem már és egy kezemen meg tudnám számolni hány szaktársamról tudok, akik rendszeresen járkáltak dizsibe. A tiszteletreméltó kivételekről pedig csak annyit, hogy azok olyan helyekre mentek, ahol nem érezné magát jól az efféle tahó.

2015. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Igen, a legtöbb sajnos ilyen, de vannak kivételek :) én a páromat egy buliban ismertem meg (budapesten a morrisons ligetben), és nem úgy kezdte ahogyan írtad hogy alámnyúlt, hanem köszönt, táncolgattunk normálisan, aztán beszélgettünk, számot cseréltünk, találkozgattunk, és azóta is együtt vagyunk és imádjuk egymást :) úgyhogy ez akár Veled is megtörténhet ;)
2015. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!