Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság diszkóban, szórakozóh...

Manapság diszkóban, szórakozóhelyen miért csak primitív és bunkó fiúat lehet találni? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam bulizni a barátnőimmel, és teljesen kiakasztott, amit tapasztaltam, ahogy ott közeledtek a fiúk felém. Semmi szia, hogy hívnak, mizu, vagy valami, 10-ből 8 úgy kezdte a dolgot, hogy szemrebbenés nélkül alámnyúlt, vagy szimplán odahúzta a kezem a farkához. A sima beszólogatós meg bámulos fajtákat már megszoktam, de ezekben a helyzetekben köpni-nyelni nem tudtam, nagyon kiakadtam.

Tisztelet a kivételnek, de srácok, miért kell ezt csinálni, mit akartok ezzel elérni?

17L


2015. jan. 20. 16:50
1 2 3
 21/21 pinkpancser ***** válasza:
Ha odahúzza a kezed, akkor kerüljön oda a lábad is. Hátha visszajut egy kis vér az agyba is, hogy gondolkozzon :)
2015. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!