Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jellemzo ez a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jellemzo ez a mai tinilanyokra? Avagy nekem nagyok az elvarasaim?

Figyelt kérdés

16 eves atlagos kinezetu srac vagyok. Annyi az alap elvarasom hogy a lany akivel jarok ne legyen dagadt, ne cigizzen es szuz legyen..nagy keres? Nem tarskereseses kerdes


Masik kerdes: miert van az hogy latok egy szep szimpi lanyt (15-17 eves) es azt latom hogy kapja elo a cigit es szivja. Csak szerintem gusztustalan?


2015. okt. 29. 21:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Igy akarnak felnoni, felnottnek mtatkozni. En még egyszer sem cigiztem, szexeltem, nem vagdosom az ereimet, kover sem vagyok, nem egobpl, de szépnek is mondhatom magam

Csak az a baj, hogy itt sok a pawa, es nekik egy nem ribizli lany nem is kell. Ha meg le is szólítanak akkor vagy bunkók, vagy pawak:/

14/L

2015. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Kedves 17L

szlamb

es menyjek oda az utcan egy csajhoz oszt szolitsam le? Vissza utasitoak 90%-ban es akkor allnak veled le kommunikalni ha atomhelyes van. Es bizonyara te egy primitiv bunko picha vagy ha mar ugy kezdted a beszededet ahogy..gondolkozz! Lehet jo tanulo vagy de eletkeptelen idiota vagy

2015. okt. 30. 10:59
 33/35 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy keres, a legtöbb 16eves persze nem ilyen. De ne aggódj akad meg olyan aki mas :D ha csak ilyeneket találsz akkor lehet hogy rossz legyen keresed! :D 16/L
2015. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
100%
Rengeteg ilyen lány van, csak őket meg valószínűleg te tartod csúnyának és ezért észre sem veszed őket. De ha tényleg ennyire nincs sikered, nem lehet, hogy míg te átlagosnak tartod a külsőd, addig mások csúnyának?
2015. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Ebben a "rangosabb gimnáziumban" lehet valami... Én is gimis vagyok oké. Nem egy Szent Laciba, de a másodvonalban simán bennevan. Egy csaj nem cigizik, az alkat persze változó :D, de a szűzességüket sem versenyszerűen akarkák elveszíteni. Ja és remélem megtalálod majd a megfelelőt mert meglesz. Nekem pont most van egy végkifejlettben hétfőn meg elhívom valahová, h elmondhassam neki ;) Szóval lehetséges, nekem eddig pl még senkim se volt!
2015. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!