Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jellemzo ez a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jellemzo ez a mai tinilanyokra? Avagy nekem nagyok az elvarasaim?

Figyelt kérdés

16 eves atlagos kinezetu srac vagyok. Annyi az alap elvarasom hogy a lany akivel jarok ne legyen dagadt, ne cigizzen es szuz legyen..nagy keres? Nem tarskereseses kerdes


Masik kerdes: miert van az hogy latok egy szep szimpi lanyt (15-17 eves) es azt latom hogy kapja elo a cigit es szivja. Csak szerintem gusztustalan?


2015. okt. 29. 21:33
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
100%

Hat a mai világban már az a ritkaság ha vki nem cigizik..

A 13-16 éves lanyok nagyon szívják. . Csak nemtudom mi ertelme van.. és igen gusztustalan

15/L

2015. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
En nem ertem miert gusztustalan a cigi... karos, budos de hogy gusztustalan?? Am mind1, hogy nagyok az elverasaid vagy sem, a lenyeg hogy nincs nod, de ha nagyon akarnal akk talalnal nem cigizo nem duci lanyt pl 1. Valaszolo (kiv ha dagadt)
2015. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
En igazan szeretnek baratnot de sajnos a mai vilagban az ilyen ritkasag+a jo belso
2015. okt. 29. 21:43
 4/35 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk sokan a társaság miatt járnak ki a suli mellé cigizni. Ez adja meg az illető státuszát.

Plusz elég sok a stresszes helyzet ebben a korban, és a cigi -azt mondják- segít a gondolatok fókuszálásában és a feszültség levezetésében.

Ezen kívül persze valóban gusztustalan, de szerintem jobb előbb végiggondolni, hogy ki miért gyújt rá.

Alapvetően nem nagyok az elvárásaid, szerintem hamar fogsz találni valakit.

2015. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%

Ez van teso itt csak a páwák rugnak labdába a ribiknél

Nem ribiböl meg kevésebb van mint ribiböl lassan

2015. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is volt barátnőm cigizett... Kibírhatatlan volt... Elég sokat veszekedtünk ez miatt, mert nem akart leszokni (egyébként rendes lány, nem az a tipikus rib**c fajta). Megmondtam neki, hogy ha cigizik én nem fogom lesmárolni, mert gusztustalan. Eleinte kicsit durcizott, de a végén megtört.

Kérdésre visszatérve, nincs nagy elvárásod. Maximum az, hogy a lány szűz legyen. Ezt az egyet nem nagyon értem... Miért baj az, ha egy lány 16 évesen nem szűz? Lehet volt egy hosszú rendes kapcsolata és akkor veszítette el. Attól mert nem szűz még nem rib**c.

17/f

2015. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Azert elvarasom h szuz legyen mert en is az vagyok es te is jobban szeretsz egy uj autot vezetni mint egy hasznaltat:) plusz egy szuz csajnak nincs viszonyitasi alapja
2015. okt. 29. 21:50
 8/35 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!


Okosabb vagy, mint hittem, így már érthető. De azért ha tetszik egy lány, akkor ne azért ne jöjj össze vele, mert esetleg nem szűz. Ne ez legyen a legfőbb probléma. :)

2015. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Mentem szet olyannal aki mar 3mal volt es 15 eves volt
2015. okt. 29. 22:04
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy 16 éves lány az legyen már szűz, mert engem meg ez idegesít fel. Az önálló életre még képtelen, szüleivel él, a villanyszámlát értelmezni képtelen, nemám azt befizetni, de a muffját az olajozni kell, mert már kikopott. Nagyban az iskolával kell még foglalkozni ebben a korban, nem a kapcsolatokkal. Ráérsz azzal majd később, miután befejezted az iskolát. Jaaaaj! Na, most jól felidegesítettem magam.
2015. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!