Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jellemzo ez a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jellemzo ez a mai tinilanyokra? Avagy nekem nagyok az elvarasaim?

Figyelt kérdés

16 eves atlagos kinezetu srac vagyok. Annyi az alap elvarasom hogy a lany akivel jarok ne legyen dagadt, ne cigizzen es szuz legyen..nagy keres? Nem tarskereseses kerdes


Masik kerdes: miert van az hogy latok egy szep szimpi lanyt (15-17 eves) es azt latom hogy kapja elo a cigit es szivja. Csak szerintem gusztustalan?


2015. okt. 29. 21:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Még Debrecenben is vannak ilyen lányok. Miért pont Pesten ne lennének? Nézz körül a rangosabb gimnáziumok környékén!
2015. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van sot biztos. De az en meglatasom szerint a mai lanyok nem nyitottak egy atlagos kulseju srac fele, mindenki magasra rakja azt a bizonyos mercet
2015. okt. 29. 22:41
 23/35 A kérdező kommentje:
Menyjek ki egy gimi ele es random szolitsam le oket?:D kizart. Meg az ilyen lanyok akik elit helyen tanulnak azok a full okos de "nincs eletuk" kategoriaba tartoznak
2015. okt. 29. 22:43
 24/35 anonim válasza:
100%

Én konkrétan a "barátnőm" képébe röhögtem, mikor 14 évesen a cigijét szívva, megkérdeztem miért teszi tönkre magát.Nos ő is képen röhögött engem, és annyit mondott, hogy ezt csak a menők tudják.Szépen faképnél hagytam és kész.Vicc komolyan amit művelnek, én 15 évesen még egyszer sem gyújtottam rá, és nem érzem hogy ettől népszerűtlenebb lennék, vagy kevesebb lennék a többi lányhoz képest.

Ettől senki nem lesz nagylány, az én szemembe legalábbis.

Hidd el találni fogsz olyan lányt aki tökéletes lesz számodra!

2015. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Bar ugy lenne. Koszi
2015. okt. 29. 22:58
 26/35 anonim válasza:
87%
Attól, hogy valaki erős iskolába jár és jól tanul, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy a "nincs élete" kategóriát erősíti. Vagy mit jelent nálad, hogy nincs élete? Nincsenek barátai akikkel elmenjen valahová? Mert a jó sulikban tudtommal elég elenyésző az ilyen emberek száma. Hidd el, hogy vannak ott olyanok is, mint amilyen lányt te keresel.:)
2015. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon ****** volt amit mondtál kedves kérdező hogy az olyanok akik elit suliba járnak nincs életük. Rengeteg ilyen ismerősöm van és az összes drogozik és minden hétvégén egy AAA++++ buliban vagy klubban vannak bedrogozva. A legtöbbjük ilyen. A gyűjtőkben ahol sok a buta ott nem mernek drogozni max cigiznek
2015. okt. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek egyáltalán nem nagy elvárások. Az lenne a normális,hogy valaki nem cigizik és 16 éves korában még szűz. A kövérség kicsit más dolog,mert lehet valaki betegség miatt nem tud lefogyni. Tényleg undorító ez a társadalom,de sajnos szerintem mindig így lesz,hogy az emberek beállnak a sorba,és még azt is tönkreteszik,aki alapból értelmes,normális lehetne. Én is hasonlót keresek csak fiúban,de néha ez olyan lehetetlennek tűnik... 15/L
2015. okt. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, szerettem volna írni neked egy szép hosszú jellemzést arról, hogy melyik felmenődet pontosan milyen módon elégítsd ki szexuálisan, de sajnos a trágárság szűrő valamilyen furcsa okból visszadobta őket. Mindenesetre szeretném kikérni magamnak a kérdésed és az összes eddigi hozzászólásod. Budapesten élő, nem dohányzó, szűz, teljesen emberi külsővel megáldott lány vagyok, aki egy elég rangos iskolában tanul és micsoda véletlen, még élete is van. És biztosíthatlak, nem én vagyok az egyetlen. Szerintem te csak egyszerűen csak könnyebbnek tartod kijelenteni, hogy senki sem elég jó őkirályszentségedhez, mint abbahagyni a picsogást és keresni valakit. És valószínűsítem, hogy olyan régen áltadod magadat és a környezetedet ezekkel a kifogásokkal, hogy már te magad is elhitted, és most már úgy gondolod, hogy azok a lányok a hibásak, akikhez oda sem mentél, nem pedig te. Igazam van? 17/l
2015. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Ilyen tiniknél a cigizés a "felnőttséget" szimbolizálja... Ami elég szomorú

17/f

2015. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!