Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jellemzo ez a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jellemzo ez a mai tinilanyokra? Avagy nekem nagyok az elvarasaim?

Figyelt kérdés

16 eves atlagos kinezetu srac vagyok. Annyi az alap elvarasom hogy a lany akivel jarok ne legyen dagadt, ne cigizzen es szuz legyen..nagy keres? Nem tarskereseses kerdes


Masik kerdes: miert van az hogy latok egy szep szimpi lanyt (15-17 eves) es azt latom hogy kapja elo a cigit es szivja. Csak szerintem gusztustalan?


2015. okt. 29. 21:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Sűrített levegő!

Ja mert ha van kapcsolatod, akkor csak is sza**l tanulhatsz nem? :)

Ennyi évesen kell kiélni a vágyaidat és tapasztalatokat gyűjtened a későbbi időkre (huszonéves korszak). :)

2015. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
De felmerult bennem a kerdes h en vagyok e a luzer..es nem divatbol akarok baratnot, hanem mert kell a szeretete egy lanynak :)
2015. okt. 29. 22:18
 13/35 anonim válasza:
haver! olyan tini csajról még nem hallottam aki szűz lenne max kövér vagy ronda... a cigit én se szeretem undorító
2015. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
nem gondolod azt h azért szívják h vékonyak legyenek? nekem nem egy lány osztálytársam van aki azért cigizik h lefogyjon és vagy ne hízzon a mértéktelen zabálástól... 17f
2015. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Ez kifogas..meg a stressz is. En is meg sokan masok is stresszesek es megse gyujtunk ra. Az akaratgyenge emberek dohanyoznak csak
2015. okt. 29. 22:26
 16/35 anonim ***** válasza:
vannak ám ilyen lányok azért bőven,csak valszeg rossz helyen keresed..
2015. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Itt BPn aligha van normalis nemdohanyzo ertelmes szuz lany..
2015. okt. 29. 22:30
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszik a lanyok hogy ha most cigiznek meg isznak meg mar nem szuzek akkor olyan nagyon nagy menok azt hiszik ok Magyarorszag hiressegei meg nagy menoi

Irritalnak az ilyen lanyok

14/l

2015. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarok goromba lenni, de itt mindenkiből fröcsög a rosszindulat. Miért ne lehetne egy normálisan kinéző lány szűz és nemdohányzó egyszerre? Ne adj isten, még kedves is...

Kérdező! Nem hiszem, hogy lúzer vagy, max hogy rossz helyen keresgélsz. Ne ítélkezz előre, csak ismerkedj. Ha saját magadat helyes értékrendűnek tartod, akkor nézz körbe olyan helyeken, ahol te is jól érzed magad.

Szerintem rengeteg olyan lány van, amilyet korábban leírtál, már persze, ha csak ennyi igényed van.

16/l

2015. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
A cigit menőzésből szívják, hogy ne lógjanak ki a sorbol. Nem stresszoldó és nem vékonyít.
2015. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!