Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire zavarna titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire zavarna titeket, ha így látnának?

Figyelt kérdés
Szóval van rólam egy fotó, ami sajnos rossz kezekbe kerülhetett... Nincs rajtam a képen melltartó, de a kezeimmel takarom a melleimet kb. [link] így... Más nem látszik a képen.. Szerintetek ez mennyire sokat mutató? a lényeg hogy a mellbimbóm nem látszik, vagy ez is számit valamit? A barátomat zavarná nagyon vajon ha kikerülne, hogy ő is lássa? Vagy akkor lenne igazán gáz ha az egész mellem látszódna és nem takarnám magam? 17 éves vagyok egyébként

2015. szept. 19. 16:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Rólam is készült ilyen kép és ki is került a nettre, elején egy kicsit zavart, mindig azt hittem mindenki azért néz, mert látta ezt a képet. Mivel a képen nincs mit szégyelljek ma már nem zavar. Nem mutat többet mint nyáron a strandon a bikini.
2015. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna!

De ha igen, már akkor sem tudnék ellene semmit sem tenni...

2015. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!