Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire zavarna titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire zavarna titeket, ha így látnának?

Figyelt kérdés
Szóval van rólam egy fotó, ami sajnos rossz kezekbe kerülhetett... Nincs rajtam a képen melltartó, de a kezeimmel takarom a melleimet kb. [link] így... Más nem látszik a képen.. Szerintetek ez mennyire sokat mutató? a lényeg hogy a mellbimbóm nem látszik, vagy ez is számit valamit? A barátomat zavarná nagyon vajon ha kikerülne, hogy ő is lássa? Vagy akkor lenne igazán gáz ha az egész mellem látszódna és nem takarnám magam? 17 éves vagyok egyébként

2015. szept. 19. 16:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Ez kicsit sem gáz. :) 22/F
2015. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Te latszol rajta? Felismerheto vagy az eredeti kepen?
2015. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Sajnos felismerhető.. csak az egyik mellemből látszik több, de az sem mutatja a "lényeget"
2015. szept. 19. 16:52
 4/22 anonim válasza:
45%
Esetleg megmutatod a képet? Persze az arcod kitakarásával
2015. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem, ne haragudjatok, nagyon rosszul esne ha mas is latna meg ha az arcom nem is latszana :((
2015. szept. 19. 17:20
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

ááá nem gáz!

Ha egy katica száll a bimbódra és csak az takar ki belőle, akkor már nem vagy meztelen, nyugodtan kirakhatod a fészbúkra is, vagy akár a kepfeltoltes.hu oldalra is publikusba...

Linket kérünk! :D

2015. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%

Miért is készült ilyen kép?

Engem "csak" annyira zavarna, hogy nem kellene barátnőnek egy exhibicionista lány, aki elküldött egy kanos kiskutyának egy "mutatok valamit, de mégse" képet.....


Ja, és biztos zavarná a barátodat...minimum elgondolkodnék a további együttmaradáson.

2015. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Neki keszult a kep es ellopták a telefonomról amikor ellopták a telefonomat...
2015. szept. 19. 17:39
 9/22 A kérdező kommentje:
Soha nem mutogatom magam,egyszer csinaltam egy ilyen kepet es megbantam...alapbol visszahuzodo vagyok es szegyenlos de vele evek ota eggyutt vagyunk es nagyon feltekeny tipus...
2015. szept. 19. 17:41
 10/22 anonim válasza:

Ha szeret, tuti biztos, hogy meg fogja érteni, talán egy kicsit fogja zavarni, elhagyni 120% hogy nem fog.

1-2 hétig a fejébe lesz, de nem hiszem hogy ez meg fog nyilvánulni a viselkedésén, legalábbis ha normális..

2015. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!