Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire zavarna titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire zavarna titeket, ha így látnának?

Figyelt kérdés
Szóval van rólam egy fotó, ami sajnos rossz kezekbe kerülhetett... Nincs rajtam a képen melltartó, de a kezeimmel takarom a melleimet kb. [link] így... Más nem látszik a képen.. Szerintetek ez mennyire sokat mutató? a lényeg hogy a mellbimbóm nem látszik, vagy ez is számit valamit? A barátomat zavarná nagyon vajon ha kikerülne, hogy ő is lássa? Vagy akkor lenne igazán gáz ha az egész mellem látszódna és nem takarnám magam? 17 éves vagyok egyébként

2015. szept. 19. 16:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

szóval csináltál egy képet, majd ellopták a telefonodat és ezáltal valaki megszerezte a képet?!


a barátodnak elküldted?

2015. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen ö latta mar a kepet..
2015. szept. 19. 18:26
 13/22 anonim ***** válasza:
és tudja, hogy más megszerezte a képet?
2015. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#7-es, te sem kellenél nekem!
2015. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
No para! Ez ma már alap!
2015. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#14: Miért, te ki a tököm vagy?
2015. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
engem zavarna. pl az osztályban volt egy sráccal olyan h a kukijáról küldött képet egy csajnak és kiszivárgott és azóta is ha ránézek a srácra csak az jut eszembe :D és gáz.
2015. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha szép melled van, akkor miért szégyelled?

Ha meg ronda, akkor miért mutogatod?

2015. szept. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk csinálni egymásról képeket igaz mi csak privátba osszuk meg a párommal egy közösségi oldalon. 36/N
2015. szept. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha nekikészült a kép akkor no para.én sokkal durvåbb dolgokat is megbocsájtottam a barátnőmnek. Ha ő ezen fenn akad akkor kisebb dolgokon is cirkuszolni fog.


Ui ha képeidet felhasználják akkor tehetsz jogi lépéseket,mert eredetileg 3.szeméj számára hozzáférhetetlenek lennének azok képek....de ezt is kérdezd meg mert nem biztos.

2015. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!