Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (15-20 évesek) Mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (15-20 évesek) Mennyire fontos nektek hogy a párotok arca- arcbőre milyen?

Figyelt kérdés

Nekem koromhoz képest viszonylag "pattanásos" arcbőröm van, emiatt úgy érzem nem tudok rendesen kibontakozni csajozás terén és kevés miatta az önbizalmam is...

Tényleg olyan sokat számít, hogy szép, sima hibátlan arcbőre legyen a párotoknak vagy egy srácnak aki tetszik? :)

kort is légyszíves


2015. szept. 15. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

én úgy tudom hogy 15-től mondjuk 18 19 éves korodig pattanásos vagy/leszel az addig normális, aztán 20-tól felfelé már egyre kevesebb de van akinek már nincs, SŐT van akinek EGYÁLTALÁN NEM VOLT max 1-2 havonta!! ez ellen nagyon nem tudsz mit csinálni hiába akarsz csajozni.

vagyis nem hiába, de érted. :)

amúgy tinédzser kor, tipikusan az a kor amikor elég kellemetlen dolgok jönnek ki az ember arcán :-/ nekem is van, igaz nem sok, de ami van az idegesít 18/F

2015. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
valamelyest igaza van az előzőnek de mégsem mivel én olyan 18 éves koromig pattanásos voltam, de a mai napig jön ki még 1-1 össze-vissza szinte mindig váltják egymást. De pattanásosnak már nem vagyok nevezhető mivel mint írtam felváltják egymást.
2015. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit zavarna, de tehetsz ellene. Minden boltban árulnak kb tìzmillió féle tonikot, stb, és azt ne mondd, hogy drága, mert nem az, én is használok.

17/l/bi

2015. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én 20 éves vagyok, de soha nem volt évi 1-2 alkalomnál(alkalmanként 1) pattanás az arcomon, mégsem jövök be egyik csajnak sem, mégsem vagyok ronda vagy ilyesmi..szóval szerintem többet számít az arckarakterisztika mint az hogy pattanásos :D
2015. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, engem igazából nem zavarna addig a pontig, amíg egy négyzetcentiméter sima bőr nem lenne a fiú arcán, amúgy meg szinte mindenkinek vannak miteszerei, pattanásai, szóval ez teljesen természetes. Amúgy, önbizalommal kompenzálhatod :), sokan szeretjük a magabiztos fiúkat ^_^. Ja és a lányoknak is vannak efféle "serdülőkori jellegzetességei", nem csak a fiúknak :). Gyűjts önbizalmat, tisztítsd az arcodat, légy kedves, és jó fej, aztán irány ismerkedni :). Ha eléred a kellő hatást, ragadni fognak rád a lányok :).

A kérdésre válaszolva nyilván mindenkinek fontos a szép arcbőr, de ha látszik hogy az illető foglalkozik a külsejével és érdekli, szándékosan nem gyilkolja szét a bőrét (ég ha sok patija is van), akkor szerintem keveseket zavar :).

14/L (bocsi, kicsit megszegtem a 15-20 éves szabályodat, de fiatal korom ellenére remélem segítettem és/vagy választ adtam a kérdésedre :) )

2015. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak, használok tonikot, háziszappant, minden hülyeséget, bőrgyógyászhoz is járok ,annyira nem durva csak, hátha el tudják tüntetni :)
2015. szept. 15. 19:22
 7/7 A kérdező kommentje:
5. Köszönöm, ez nagyon jól esett:) <3 :D
2015. szept. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!