Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnyácska lányba lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnyácska lányba lettem szerelmes, összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

17 éves srác vok. Megtetszett az osztálytársam, de nagyon gáz a lány. Mindig ügyetlenkedik meg fuuu nagyon cinkes. A haverjaim szerint ocsmány, de szerintem meg nagyon szép. Nekem Jessica Alba jut róla eszembe olyan az arca csak fehérben. Próbálok vele beszélgetni, de csöndes. Még tavaj én is piszkáltam, de megbántam és bocsit is kértem tőle. De akkor miért nem beszél velem?

Más csaj odáig lenne ha oda mennék hozzá...ezmeg...


2015. aug. 31. 10:53
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ja gondolom az vok:D minden fullos csajnak irogatok és olyanokat írnak vissza, de jó lenne ha járnánk meg a többi....:D
2015. aug. 31. 11:05
 12/29 anonim ***** válasza:
Hehe az aztan nagyon sokat szamit... A leirtak alapjan nem vagy a legnormalisabb gyerek mar ne azert... Mi az pl. h "ezmeg" *-* Most komolyan, talan O... nem?! Inkabb hagyjad, sokkal jobbat erdemel nalad, szia.
2015. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Sweets13 válasza:
Hát sztem menj oda hozza, es mondd meg neki mit erzel uranta, es talan fel oldodik a tarsasagodba. Legalabbis en hasonlo helyzetbe vtam a passi odajott es masnap megkerdezte h jarunk e es minden szep volt. Sok sikert :)
2015. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nemi onerzete a lanynak akkor igenia haragudhat azert mert piszkaltad. Lehet olyannal bantottad meg ami fajt neki, sziven utotte. Mivel az ilyen csonds emberek Jo emberismerok valoszinuleg tudja milyen ontelt kuki vagy es ezert nem fog veled osszejonni, De azert elotte meg jol megfuttat ;) Ezt is erdemled

18/L

2015. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Hát ha egyszer faxkalap voltál vele akkor felejtsd el hiába próbálsz bevágódni nála és kértél bocsánatot ha előtte meg többször jól megbántottad...

Nekem is van ismerősöm aki akkora fax volt velem hogy ha most elkezdene jópofizni attól még ugyanúgy szívesebben látnám egy árokparton vérbe fagyva mint mellettem arról nem is beszélve hogy baromi beképzelt és bunkó vagy és koránt sem biztos hogy tetszel neki külsőleg.

2015. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15%
Ha a kérdező idióta kérdést is tett fel, miért kell szőnyegbombázni?
2015. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
komolyan addig nem hagyom békén mig megnem nyeren a bizalmát:D
2015. aug. 31. 11:20
 18/29 anonim ***** válasza:
mert egy gyökér és megérdemli:3
2015. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
#15 Sot nem h kulsoleg, de sztem belsoleg sem tetszik neki. :) ~#12
2015. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért remélem zaklatni nem akarod...

nagy forma vagy te gyerek.


Tényleg hagyd őt békén... vagy változz meg teljesen és szard le mindenki véleményét, de akkor a szerelmedre ne mondj ilyet, hogy "csúnyácska" meg hogy milyen gáz a csaj..


Gratulálok az értelmi szintedhez, tőlem kapsz egy bizonyítványt a fogyatékosságodról.

2015. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!