Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon szerelmes belém, de én nem, és nem tudom, hogy összejöjjek-e vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem én is a fiút (de nem szerelemből), sokat beszélgetünk, egy baráti társaságba tartozunk, kötődöm hozzá. Időnként átmegyek hozzá, és mindig nagyon jól elvagyunk. Hihetetlenül intelligens, különleges és kedves fiúról van szó, de egyszerűen nem érzem, hogy szerelmes lennék belé. Ennek a szerintem lehetséges, hogy az az oka, hogy ő nem igazán az a nagyon fiús, határozott típus, kevés az önbizalma. Amivel elviekben nem is lenne bajom, mert egyáltalán nem gondolom azt, hogy mindenképpen a férfinak kell a vezető szerep egy kapcsolatban, csak mivel én se érzem magamat olyan domináns személyiségtípusnak, ezért inkább szerintem csak az lenne, hogy így vergődnénk egymás mellett, ha járnánk. Nem tudom mit tegyek, nem merek vele összejönni úgy, hogy nem érzek iránta semmit, mert félek, hogy később se fognak változni az érzéseim. Sokan könnyelműen veszik a párkapcsolatokat, de én úgy vagyok vele, hogy csak akkor érdemes valakivel összejönni, ha az illetővel az egész életemet el tudom képzelni, és őszintén szerelmes vagyok. Ez butaság lenne? Próbáljak meg vele összejönni, és később bele fogok szeretni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Lepasszolni nem szeretném, mert amúgy folyton hiányzik, és vele akarok lenni sokat, de mégsem akarok vele járni. Egyébként mindent elmondok neki az érzéseimről, legutóbb ő azt mondta, hogy ő megbékélt a jelenlegi helyzetünkkel, de ebben korántsem vagyok biztos, hogy őszintén mondta...

2015. jún. 11. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már olyat hogy összejöttek és később beleszeretett a csaj a srácba, de szerintem ez annyira nem jellemző. Legalábbis velem nem történt ez meg, mivel ahogy te is írtad, az volt velem összejöttünk, nem változott semmi azaz nem lettem belé szerelmes és szakítottam.
2015. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen én is erre számítok leginkább sajnos :( Pedig nagyon szeretnék belé szerelmes lenni, de egyszerűen nem megy.
2015. jún. 13. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kapcsolatban megférfiasodna. én ismerek egy lányt, szeretem is mellékesen, akinek amikor barátja lett, teljesen megváltozott.... Annyira hogy bele is szerettem :/ sajnos vagy nem sajnos, azt nem tudom. Mi is csak barátok vagyunk, mi is sokat elmondunk magunkról egymásnak. Egyébként én nem csak akkor mennék bele kapcsolatba ha elsőre is azt tudnám mondani hogy örök élet meg egy nap, mert sokminden változhat tudod.
2015. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lángoló, hormonzavaros, rózsaszín ködös szerelem nem kötelező egy kapcsolatba. Legfőképpen mert előbb-utóbb ott is elmúlik, ahol eleinte volt. A lényeg az, hogy az életre szóló társat meglásd a másikban, hogy olyannal kezdj, akiben maximálisan meg tudsz bízni, és akivel úgy érzed, érdemes közös jövőt tervezned. Na most ha ez nincs meg - az írásodból nem úgy jön le, mintha meglenne -, akkor hagyd a francba. Sőt, akkor is, ha te mindenáron a szerelmet hajszolod, mert az valószínűleg sosem jön el kettőtök esetében, szóval szakítással végződne a dolog.
2015. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett ebből három év múlva?
2018. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát elég vicces ezt visszaolvasni. Az lett a vége, hogy ő közölte hogy nem akar velem többet találkozni, mert nem bírja ezt az egészet, túl sok neki, igazából pontosan nem is tudom mi volt a problémája. De az igazán vicces a dologban, hogy amint ezt mondta nyilván azonnal szerelmes lettem belé, mert nyilván az kell amit nem kaphatsz meg. :D De végül nem lett belőle semmi, ami jó is, mert összejöttem egy másik fiúval, akivel azóta is együtt vagyok, és sokkal jobban összeillünk.
2018. okt. 19. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!