Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek egy ilyen lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek egy ilyen lány hogy tetszene?

Figyelt kérdés

(12 éves múlok nem sokára. Most voltam 6. -os)

Kézi labdázok (imádom) és gitározok. Szeretek olvasni és rajzolni. Jó tanuló vagyok. Rengetek titikot tudok, szeretek viccelődni a barátaimmal (hamar betudok illeszkedni egy társaságba)

Azt hiszem 165 cm magas vagyok(lehet magasabb de 170 alatt) 51 kg.

Tudom, hogy milyen érzés amikor csúfolnak valakit ezért álltalába megvédem pár gyereket (persze ha már nagyon tulzás mert nem szeretek mások dolgába bele avatkozni) Az osztályomban elég kevesen vagyunk 15-en 10 lány és "kemény" 5 fiú 😂. Az alattam lévő osztályban a fiúk valamiért lekezelnek velem. Xd pedig nem vagyok fiús.


Rossz tulajdonságaim: hát néha nagyon szétszórt vagyok de össze rudom kapni magam,

Ezáltal hamar elvesztek dolgokat (néha)

Gyűlölök pakolni de érdekes módon renddet tudok tartani.

(Elég türelmes vagyok de ha a húgom felidegesít akkor tudok ám vele kiabálni 😂 de szerintem mindeniki így van. Vagy ha nem akkor az tanítson már meg. )


Osztályon belüli viták álltalában az az ,h ogy (egy lány mondja csak ezt ) szerinte azért kapok 5-öst mert az anyukám az ALSÓBAN tanítónő .. 😂😂😂😂😂. Olyankor álltalában rá hagyom had örüljön.

Nem vagyok pukkadós.

Imádok még görkorizni. Ha valaki megkérdezné milyen kocsit láttam max annyit mondanék milyen volt a színe 😂😂😂😂😂.



Csak úgy kíváncsi lennék mit gondoltok rólam... Lécci trolkodástól kíméljetek de ha attól jobban érzed magad akkor nyugodtan.


2015. júl. 28. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az ember alapveto szemelyisege kb 3 eves korara kialakul. Eddig lehet nevelni is.

Utana mar csak nyesegetni, alakitgatni, terelgetni, de alapveto jegyek mar nem valtoznak.

2015. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó : KÖSZÖNÖM!!!!
2015. júl. 28. 21:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez alapján teljesen átlagos vagy,kivéve azt a részt hogy gitározol,az mindent visz *.* ahhw 14/f
2015. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kill The Sexplayer ***** válasza:
A gitártudás miért emelkedne ki a standardből?
2015. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!