Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Külsőre: 170 cm, normál testalkat, hosszú barna haj, zöld szem, szép arc

Belsőre: van önbizalma, kedves, életvidám,humoros, van sok célja, imádja a zenét de nagyon nagyon érzékeny :)



2015. júl. 25. 09:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ümmm... mielőtt rávágnám, hogy igen, az a nagyon érzékeny mit takar? Ha azt, hogy kiakad(sz) vagy megsértődik/megsértődsz minden apróságon, akkor kösz nem.
2015. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogy könnyen elsírom magam. Elég egy film, egy olyan történet :')
2015. júl. 25. 09:42
 3/18 anonim ***** válasza:
Tetszene:D barna haj&zöld szem^^
2015. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene :) Viszont egymagas vagyok veled.
2015. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az nem baj szerintem, ha ugyanolyan magas egy lány és egy fiú :)
2015. júl. 25. 10:14
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Én nem igazán értem ezeknek a kérdéseknek a lényegét abszolút. Nem látunk rólad képet, mindenki máshogy képzel el. Az egyetlen fix dolog amit tudunk rólad, az a testmagasság. "Szép arc"... Mindenkinek más a szép. Ilyen leírás alapján 100-ből 99 srácnak tetszenél, aztán lehet hogy küldenél nekik képet, és a 99-ből már csak 20 maradna. Most itt vagyok én, 190 centi, fekete rövid haj, normális, izmosabb testalkat, edzek, szeretem az állatokat, sok barátom van, mindenkivel kijövök, kedves vagyok, mindig hülyéskedek, imádok öltözködni, mindenki csak dicsér. Most elképzeltél egy hűde jó pasinak, közben meg szinte biztos hogy nem járnál velem, mert elég aránytalan az arcom, és fogszabályzóm is van. Nem cseszegetésből írtam ezt, csak azért, hogy ne tulajdoníts nagy jelentőséget az itteni válaszoknak, mert olyan emberek véleményét olvasod magadról, akik sosem láttak téged, és egy mondatot nem beszéltek veled...
2015. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Most elképzeltél egy hűde jó pasinak, közben meg szinte biztos hogy nem járnál velem, mert elég aránytalan az arcom, és fogszabályzóm is van."

Én meg az ilyen mondatok lényegét nem értem, nem minden lány olyan, aki megijed mondjuk egy fogszabályzótól :)

2015. júl. 25. 10:25
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Hol vannak a rossz tulajdonságok?
2015. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ennyi tulajdonság alapján igen :)

Kort is írsz nekem?

2015. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hmm, kinek mi a rossz..

Nem tudom, ez kinek mi, de nagyon őszinte vagyok, persze nem bunkón, de elmondom a véleményem.

Hamar megkedvelek embereket, és ezért sokszor csalódok.. de ez olyan dolog, ami csak engem zavar.

2015. júl. 25. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!