Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha a barátnőtöknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a barátnőtöknek tetszene gy srác aki szerintetek nem helyes mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

van egy srác aki szerintem helyes, de a b.nőm szerint nem nagyon

szerintetek ha bármi lenne a sráccal ( pl járnék vele) akkor b.nőm mit szólna


most nehogy valaki félre értsen nem az alapján lesz pasim, hogy b.nőmnek tetszik-e :D

csak azért mégis meghallgatom mit mond/mi a véleménye :D


és tudom, hogy a barátság fontosabb :)



2015. máj. 20. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ordas nagy baromság, ha valaki ilyenen akad fenn. Tipikus tinigondok.
2015. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annál jobb ha a barinődnek nem tetszik a srác. Legalább biztos h nem vesznétek össze rajta ;)
2015. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tök jó helyzetben vagy. Nekem ha lesz pasim amiatt aggódnék, hogy a barátnőim rátapadnak stb de így nem kell félned :D

a barátnőd meg amúgyis tisztában van vele gondolom, hogy nem csak amiatt járnál vele mert helyes

2015. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha igaz barátnő akkor támogatni fog ha te jársz vele úgyse az számít hogy neki tetszik-e.
2015. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-as az is simán benne van a pakliban hogy a a barátnőnek azért "nem tetszik" a pasi, mert neki tetszik, és hát ugye, ha a barátnőtől meg akarja szerezni elterelve erről a figyelmet, annak a legegyszerűbb módja, ha azt mondja, hogy egyébként neki nem is tetszik az a srác, majd szépen sutyiban megpróbálja behálózni. Találékonyak ám a barátnők akkor ha megtetszik nekik a tiltott gyümi.


Amúgy meg Kedves Kérdező, ha nem a barátnőd dönti el kivel járj, akkor egyszerűen ne vedd tudomásul ha ilyesmit mond. Esetleg azért játszhattok kifejtőset is, mondjuk kérd meg a barátnőd fejtse ki azon okokat, ami alapján nem tetszik neki a srác, hátha tud valami olyat mondani amit nem árt ha tudsz a srácról. Ha nincs ilyen amit meg tudna említeni, könnyen lehet csak féltékeny rád a srác miatt. Persze ezért nem kell megharagudni rá, ő is emberből van és ami tetszik az tetszik, viszont nem árt tisztázni az okokat, mert mindennek van legalább egy oka, amiért valaki valamit tesz/mond stb.

2015. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5ös azert nem mindenki ilyen de természetesen vannak ilyen emberek ebben igazad van de szerintem azert azt erzi valaki ha ennyire rossz "barátnője" van.. :/
2015. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem is állítottam, hogy mindenki ilyen. Viszont benne van a pakliban. És ha a megérzések mindig helyesek lennének amikor párkapcsolatról és barátokról van szó, akkor soha senki nem csalódna, soha senkit nem tudnának pont azok átverni, akikben a legjobban megbízik.
2015. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmit, nem nekem kell, hogy tetsszen, hanem neki. :DD

Eddig nekem is olyanok jöttek be, akik a barátnőim szerint abszolút nem néznek ki jól...:P

2015. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el ha szerinte is helyes lenne abból nagyobb gondok lennének... Én annyit szólnék hogy "hát szerintem nem néz ki jól, de úgyse nekem kell tetszenie, szóval tökmindegy" :D
2015. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!