Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek tetszene egy ilyen lany?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)

Kulso: nagyon magas,174cm , hosszu kavebarna haj(1m kb) vilagosbarna szem, szeplok(:$) hosszu combok(nagyon hosszuak :D) , 41-es labmeret, 74 kg. Állitolag baratok szerint nem vagyok kover mivel a magassagom miatt eloszlik rajtam a suly...de en mindefelekeppen szeretnek a bikiniszezonig leadni par kilot.:) nem igazan festem magamat(mert minek?:/) csak kulonleges alkalmakkor rakok fel egy kis szajfenyt es szempillasprilalt. Egyebkent nem hasznalok tobb festeket

..alapozot sem hasznalok mivel az arcom nem problemas. Elegge eros arc csontom van(ez nem lenyeg de M1:D) szeretek rovidnadragokban es szoknyaban jarni mert hosszuak a labaim es jol allnak rajtam(legjobb baratnom szerint). Nem szeretek tul kivagott felsoket felvenni . Szeretem a szolid ruhadarabokat:) kulsomroo kb ennyi. Remelem vmennyire sikerult elkepzelnetek:D

Belso: vannak belso szerveim, pl sziv, maj gyomor...(najo befejezem..:D)

Komolyra forditom a szot! Vallasos vagyok nagyon, okos ,intelligens, vicces ,bolond, kedves es barany termeszetu vagyok. Utalom ha minden rendben van korulottem..felek a bohocoktol.

(:D) mem szeretem ha megmondjak nekem hogy mit csinaljak. Szeretek fozni es sutni. Nagyon szeretek hozzabujni a fiuhoz(akivel jarnek...ha jarnek vkivel..:D). Nagyon szeretek hatat masszirozni..:3 a legjonn baratnommel mindent de mindent megosztok! Becsuletes vagyok nagyon es szeretem a gyerekeket.:) nah kb ennyi lenne rolam.:) legyetek szivesek ne kuldeni uzenetet ,mert azokra ugy sem valaszolok. Eleg ha ide leirjatok a velemenyeteket.:) sziasztok;)


2015. jún. 7. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Eddig leírtak alapján álmaim nője. :D

Már ha nem akarja rámerőltetni a vallását, mert azt nem szeretem. :D



15F

2015. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Miért nincs barátod?
2015. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? 16/F szinten vallásos :D
2015. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spec. nem, főleg, hogy vallásos is vagy.
2015. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Álomcsaj milyen idős vagy?
2015. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
"Vallasos vagyok nagyon" bocs vallasos emberekre furcsan nezek a nagyonokat meg egyenesen hulyenek...
2015. jún. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hat ha en nem irhatok akkor kerlek irj te nekem :) van erosen vallasos ismerosom es en orulok hogy gyakorolja raadasul komoly szinten o is. szamonra szimpatikus vagy vallas ide vagy oda... :) szoval irj ram ha gondolod :)
2015. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Álmaim barátnője :$ csak sajna lehetne akár az alakod telt is akkor még jobb lenne. De hát... úgy se leszel a barátnőm szóval mindegy :(
2015. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A vallásosságon kívül igen simán ellehet képzelni ,hogy beléd tudnék zúgni ,mert a többi tulajdonságod nagyon jónak hangzik.

Szóval biztos ,vagyok benne ,hogy előbb utóbb sok pasi fog jelentkezni utánad és azt is ,hogy nem fogsz soha magányos maradni!

2015. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia :D

Leszavazhattok az őszinte véleményért, de lehet akármilyen tökéletes is egy lány (mint a leírtak alapján a kérdező :3 ), ha nagyon vallásos, és a pasijára is próbálja ezt ráerőltetni, akkor az nagyon nagy negatívum szerintem :D

2015. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!