Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek tetszene egy ilyen lany?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)

Kulso: nagyon magas,174cm , hosszu kavebarna haj(1m kb) vilagosbarna szem, szeplok(:$) hosszu combok(nagyon hosszuak :D) , 41-es labmeret, 74 kg. Állitolag baratok szerint nem vagyok kover mivel a magassagom miatt eloszlik rajtam a suly...de en mindefelekeppen szeretnek a bikiniszezonig leadni par kilot.:) nem igazan festem magamat(mert minek?:/) csak kulonleges alkalmakkor rakok fel egy kis szajfenyt es szempillasprilalt. Egyebkent nem hasznalok tobb festeket

..alapozot sem hasznalok mivel az arcom nem problemas. Elegge eros arc csontom van(ez nem lenyeg de M1:D) szeretek rovidnadragokban es szoknyaban jarni mert hosszuak a labaim es jol allnak rajtam(legjobb baratnom szerint). Nem szeretek tul kivagott felsoket felvenni . Szeretem a szolid ruhadarabokat:) kulsomroo kb ennyi. Remelem vmennyire sikerult elkepzelnetek:D

Belso: vannak belso szerveim, pl sziv, maj gyomor...(najo befejezem..:D)

Komolyra forditom a szot! Vallasos vagyok nagyon, okos ,intelligens, vicces ,bolond, kedves es barany termeszetu vagyok. Utalom ha minden rendben van korulottem..felek a bohocoktol.

(:D) mem szeretem ha megmondjak nekem hogy mit csinaljak. Szeretek fozni es sutni. Nagyon szeretek hozzabujni a fiuhoz(akivel jarnek...ha jarnek vkivel..:D). Nagyon szeretek hatat masszirozni..:3 a legjonn baratnommel mindent de mindent megosztok! Becsuletes vagyok nagyon es szeretem a gyerekeket.:) nah kb ennyi lenne rolam.:) legyetek szivesek ne kuldeni uzenetet ,mert azokra ugy sem valaszolok. Eleg ha ide leirjatok a velemenyeteket.:) sziasztok;)


2015. jún. 7. 22:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
azert rajtad nem csak egy "par" kilo felesleg van. en fiu letemre vagyok 74 kilo a magam 185 centijevel, ellenben a te 174-eddel. es engem sem lehet egy vekony alkatnak nevezni.
2015. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) kedves utolso. Tudom ,hogy van rajtam par kilo felesleg de nem erzem ugy ,hogy most lenne itt az ideje annak,hogy fogyozzak...jol erzem magam a boromben:)
2015. júl. 2. 16:04
 13/20 anonim ***** válasza:
nekem tetszenél :P
2015. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 opened paradise ***** válasza:

Milyen vallás?


A masszírozással meg lehet venni kilóra...

2015. júl. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 opened paradise ***** válasza:

Vakond

De rajtad nincs két nagy mell :D

2015. júl. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Túl magas vagy,nagy a lábad,a súlyod sem ideális,és egy okoskodó kis hülye vagy.
2015. júl. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
lány létemre pár dologban hasonlítok rád. 166cm vagyok, 49 kiló, 39 es lábméret, én csak egy icipicit vagyok vallásos ami abban nyilvánul meg hogy meg vagyok keresztelve és nagyobb ünnepekkor ott vagyok a templomban. de emellett én is szeretem a gyerekeket, nincs sok barátom de azok igazi megbízható barátok. nem viszem a kinézetemet túlzásba, de frizurám és öltözködési stílusom van( ezt arra értem hogy nem fogok adidas melegítőhöz hosszú szoknyát venni :)én nem tartalak rossz lánynak egyáltalán nem! de ha fiú lennék lehet hogy járnák veled. Sok sikert egyszer megtalálod az igazit. 15/L
2015. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Talán tetszenél. HA szereted az animéket/mangákat :P
2015. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok aranyos választ. Tényleg drágák vagytok. :) Utolsó előtti. Viszont kívánom. Kedves vagy:) Utolsó. Szeretem a mangákat és szoktam is rajzolni. Anime-t csak ritkán nézek de sok kedvencem van ebből a témából is. :)
2015. júl. 27. 19:24
 20/20 anonim válasza:
Képet nem küldesz? :)
2015. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!