Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek egy ilyen lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek egy ilyen lány hogy tetszene?

Figyelt kérdés

(12 éves múlok nem sokára. Most voltam 6. -os)

Kézi labdázok (imádom) és gitározok. Szeretek olvasni és rajzolni. Jó tanuló vagyok. Rengetek titikot tudok, szeretek viccelődni a barátaimmal (hamar betudok illeszkedni egy társaságba)

Azt hiszem 165 cm magas vagyok(lehet magasabb de 170 alatt) 51 kg.

Tudom, hogy milyen érzés amikor csúfolnak valakit ezért álltalába megvédem pár gyereket (persze ha már nagyon tulzás mert nem szeretek mások dolgába bele avatkozni) Az osztályomban elég kevesen vagyunk 15-en 10 lány és "kemény" 5 fiú 😂. Az alattam lévő osztályban a fiúk valamiért lekezelnek velem. Xd pedig nem vagyok fiús.


Rossz tulajdonságaim: hát néha nagyon szétszórt vagyok de össze rudom kapni magam,

Ezáltal hamar elvesztek dolgokat (néha)

Gyűlölök pakolni de érdekes módon renddet tudok tartani.

(Elég türelmes vagyok de ha a húgom felidegesít akkor tudok ám vele kiabálni 😂 de szerintem mindeniki így van. Vagy ha nem akkor az tanítson már meg. )


Osztályon belüli viták álltalában az az ,h ogy (egy lány mondja csak ezt ) szerinte azért kapok 5-öst mert az anyukám az ALSÓBAN tanítónő .. 😂😂😂😂😂. Olyankor álltalában rá hagyom had örüljön.

Nem vagyok pukkadós.

Imádok még görkorizni. Ha valaki megkérdezné milyen kocsit láttam max annyit mondanék milyen volt a színe 😂😂😂😂😂.



Csak úgy kíváncsi lennék mit gondoltok rólam... Lécci trolkodástól kíméljetek de ha attól jobban érzed magad akkor nyugodtan.


2015. júl. 28. 14:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja amúgy barna a szemem, és a hajam.
2015. júl. 28. 14:15
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Kinyalnálak
2015. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy igen.
2015. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kep?
2015. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kill The Sexplayer ***** válasza:
67%
Most mit kellene írnunk? "Hogy te milyen kis különleges vagy"? Nem. Nem vagy az. Nem vagy különleges és nincs személyiséged, mivel az csak 16 éves korban alakul ki, akkor is csak pár embernél. Szóval kérdezd meg itt ugyanezt öt év múlva. Megjegyzem, akkor is ezt fogom írni, mivel akinek van személyisége, az egyértelmű, hogy nem ír ide megkérdezni, hogy mások mit gondolnak róla, mert az ki tud tűnni a mindennapokban is.
2015. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazad van. Még a kissebekhez húz a korom és lehet, hogy még változik a személyiségem. A szöveged alapján úgy írsz mintha dühös lennél amiért kiírtam. Vagy csak sértegedsz ha ezt akarod hát bocs de rengeteged sértegedtek ,h ogy ezár ahoz képest nagyon kedves. Bocsi ha nem az utóbbi indokkal írtad. ☺☺.

És ha boldoggá tesz akkor öt év mulva újra kiírhatom és tudom hogy nem vagyok kulönleges de ki mpndta hogy azt hiszem vagy varom hogy írjatok

2015. júl. 28. 14:42
 7/14 Kill The Sexplayer ***** válasza:

Örülök, hogy legalább vagy annyira érett, hogy nem sértőtsz meg, hanem belátod, hogy ennek a kérdésnek nincs értelme. Személyiséged még egyáltalán nincs, jelenleg érdeklődési köröd van, ik formálják azt.


És nem, nem lennék boldog, ha kiírnád, a válaszom minden ilyesmire negatív. Csak emlékezz vissza, mikor kiírtad ezt a kérdést és képzeld el, mit láttál volna kívülről: egy 11 éves lány (egyébként a kor teljesen mindegy, mindenféleképpen ez a véleményem, nehogy félreértsd) önéletrajzot ad magáról idegeneknek, és kikéri a véleményüket. Ez abszurd dolog, bármilyen korban.

2015. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már csak egy kérdésem van hozzád még pedig az, hogy miétt gondolod, hogy nincs személyiségen?? ☺
2015. júl. 28. 16:50
 9/14 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Mert nincs. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd: "Miért nem vagyok ivarérett?" Mert még nem vagy és kész.
2015. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nah most rajtad kiakadtam 😂
2015. júl. 28. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!