Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a lányoknál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a lányoknál, mégis MIT?

Figyelt kérdés

Rövid időn leforgása alatt 2 lány volt akivel elég jóba lettem puszi,ölgeletés, másikkal kicsit több is egy este.. mind 2 17 év körüli...

most ott állok, hogy mind a kettő azzal az indokkal, hogy nem akar még kapcsolatot vagy nem szeretne most.. de szimpatikus vagyok meg mindenn...

akkor ez most mi a szar akar lenni?

nagyon nem értem már az egyiket sem


2015. jún. 27. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudomást szereztek egymásról és úgy döntöttek "leszarnak" téged. Vagy csak addig jó voltál amég szórakoztak és igy utasítanak visza mielőtt komolyabban gondolnád
2015. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet hülyeén fogalmaztam, de ez 2 külön álló dolog volt.. tehát elsőnek volt egy.. aztán mondta hogy nem szeretne többet.. majd utána jött a másik rá pár nap múlva, nem egyszerre a kettő
2015. jún. 27. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Két szék között a padlóra. Sokat akar a szarka, de nem bírja a farka. Hazug embert előbb utolérik, mint a...



folytassam?

2015. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olvasd már el a hozzászólást, két külön időszak ez, nem egyszerre akartam volna kettővel..
2015. jún. 27. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem akar most kapcsolatot, az azt jelenti, hogy nem akar most kapcsolatot. Nagyon nehéz.
2015. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm,ő is mindenkivel kikezd,de senki nem akar járni vele. Velem is próbálkozott,de én sem akartam tőle semmit,pedig bírom,mert tök jól elvagyunk barátként,meg ilyenek,de nem tudom,nem olyan a kisugárzása számomra..passz

17 L

2015. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!