Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy egy fiú se magasságra, se testtömegre meg úgy arcra, izomzatra sem az igazi, mégis van esélye lányoknál, ha bepróbálkozik?

Figyelt kérdés
Lehet lány, akinek bejön egy ilyen külsőre nem tökéletes fiú is, ha mondjuk jellemre különleges inkább?
2014. júl. 30. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ó, hát hogyne! Az ilyen gyerekek szoktak valami misztikus, művészinek hazudott stílust felvenni.
2014. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RootedRainbow ***** válasza:
Csarni Norbert
2014. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kérem, komolya válaszokat szeretnék! MÁr semmi önbizalmam, de azért próbálkozom lányoknál, nagy ritkán csókig is eljutok lányokkal, inkább átlagos kinézetűek voltak a lányok, de valahogy utána mindig vagy más fiúval jönnek össze és engem barátzónába tesznek vagy csak úgy barátzónába tesznek és félek, hogy azért van, mert ronda fiú vagyok. Amúgy a legtöbb lány rondának is nevezett már, de megkérdeztem, hogy miért és nem mondták meg. Egy lány kinevetett és azt mondta hatalmas orrom van. Lehet csak a nagy orrom miatt vagyok csúnya egyébként?
2014. júl. 30. 23:51
 4/14 laptopdj ***** válasza:
Sajnos önbizalom nelkul nehez lesz!azelott nekem sem volt!az alkohol az adott pici önbizalmat es igy ismerkedtem meg az elsö baratnommel...
2014. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
zoli te vagy az??
2014. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy ősember fejű barátom, kopasz volt, vagy legalábbis kevés hajjal, nem szép fogsorral (nem koszosra kell gondolni), beesett szemek stb. a belsője tetszett meg, de később kiderült, hogy mégsem vagyunk egymásnak valóak és ezért lett vége. A külső amúgy nem számított volna. És alakra sem volt egy adonisz.
2014. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem az alkohol hozta össze az első csókom, de azóta már nem kell pia, csak úgy látom a külsőm miatt még mindig leszarnak a lányok és inkább más fiúnál kötnek ki végül vagy már esélyt sem adnak ez olyan rossz.
2014. júl. 31. 00:01
 8/14 laptopdj ***** válasza:
Lényeg hogy soha ne add fel!es legy magabiztos!sok szerencsét! :-)
2014. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Magoran ***** válasza:

Jé, egy orrtárs!

Képzeld, nekem is nagy az orrom! De már nem zavar! Tudod miért nem?

Nem, nem fűrészeltem le belőle recéskéssel.

Hanem elfogadom, és én magam viccelődök az orrom méretén.

Nem mondom, nekem se volt még barátnőm, de legalább az önbizalmam rendben van.

Márpedig hacsak nem vagy egy diCaprio vagy egy bíbör arcszerkezetileg, akkor önbizalom nélkül nem lesz barátnőd!

Míg ha érdekes ember vagy, esetleg sikeres, lesz barátnőd, akármekkora is az orrod! Márpedig ehhez a kettőhöz az önbizalom nevű csodaszer kell!

Ezt jegyezd meg!

2014. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nagy orr bejön a csajoknak, hagyjuk már.
2014. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!