Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Lefeküdhetnénk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Lefeküdhetnénk?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, van egy legjobb barátom, aki fiú és 15 éves. Nagyon szerejük egymást, szerelmesek is voltunk, de az nem igazán jött össze, inkább maradtunk a legjobb barátságnál. Nagyon vonzódunk egymáshoz testileg. Volt már tapi is, de csak ruhában. Oda is nyúlt, de akkor is ruhában voltam. Nagyon felizgatott, ezt ő is tudja. Le szeretnék vele feküdni. Ő is velem. Nagyon megbízunk egymásban, tudom, h nem okozna nekem fájdalmat. Egyelőre még csak ismerkedünk a másikkal, de ha arra kerülne a sor, mire figyeljünk? Ne nézzetek r-bancnak, ezt őszintén szeretném, és úgyérzem nem bánnám meg. Köszönöm a segítséget!:)

2015. jún. 2. 16:01
1 2
 11/15 anonim válasza:
60%

Komolyan? Mit fog gondolni a következő srác, hogy nem vagy már szűz ráadásul 14 évesen vesztetted el!? B*szki hol élünk? Kicsit túlmisztifikálod ezt a dolgot. Attól senki sem ér többet, mert még szűz! Vagy neked ez adja az értékességi alapot?

Szerintem egyértelműen látszik a kérdező fogalmazásából, hogy érett (már egy 14 éveshez képest). És miért ne szexelhetne valaki ilyen fiatalon? Azért mert ti még ilyen idősen nem álltatok készen rá, az nem azt jelenti, hogy más se.

Szóval szerintem, ha alaposan átgondoltad/átgondoltátok, akkor tegyétek.

Az egy más kérdés, hogy én nem tenném, mondjuk... engem a legjobb barátom (aki fiú) nem vonz. Mondjuk én se őt, mert nekik is a pasik jönnek be. :D

De egyik barátnőm, úgy jött össze a mostani férjével, hogy először legjobb barátok voltak, aztán néha mondjuk buli után össze-össze jöttek, de nem tulajdonképpen nem jártak.

De visszatérve, ha ennyire jóba vagyok, és bíztok is egymásban, és még be is jöttök egymásnak, nem hiszem, hogy később megbánnád. Most komolyan, annak is meg van az esélye, hogy a következő pasid csak kihasznál majd.

2015. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amennyiben normális fiút fog ki a következőekben, talán tudja értékelni. Én is szívesebben használok olyan dolgot, ami először az enyém, és nem pedig már rajtam kívül sokaké volt.


De igazad van, biztass csak 14 éves kislányokat ilyenre, aki valószínűleg még általános iskolába jár... Hadd fajuljon odáig a világ, hogy pár év múlva már a 12 évesek is szexelnek. Ez tényleg sokkal értelmesebb nézet, igazad van!

2015. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jezus maria.Hol eltek ti?? A kozepkorban mar 12 evesen dugtak,14-16 evesen mar sokszor gyereket szultek.A szuleitek is valoszinuleg 15-16 evesen vesztettek el.Az hogy valaki 14 evesen kezd nemi eletet elni,ilyen feltetelek mellett amiket a kerdezo leirt teljesen normalis.Nem a mai vilagban ernek ioyen koran a lanyok,a tortenelem folyaman mindig is ugyanez volt a helyzet.
2015. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Átgondoltam, és nem fogok lefeküdni vele. Várok arra akit tényleg szeretni fogok és ő is engem, és akivel tényleg úgyérzem h készen állok és nem bánnám meg. Mert néhány válaszon elgondolkodtam, és lehet h megbánnám..
2015. jún. 5. 19:00
 15/15 anonim ***** válasza:
:) Kérdező, szerintem helyesen döntöttél. Amikor már úgy érzed, hogy annyira szeretsz valakit, és nemcsak testileg vonzódsz hozzá, hanem tényleg annyira akarod, érezni fogod. Találd meg, aki erre tényleg alkalmas és oda-vissza úgy érzitek! :)
2015. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!