Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Lefeküdhetnénk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Lefeküdhetnénk?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, van egy legjobb barátom, aki fiú és 15 éves. Nagyon szerejük egymást, szerelmesek is voltunk, de az nem igazán jött össze, inkább maradtunk a legjobb barátságnál. Nagyon vonzódunk egymáshoz testileg. Volt már tapi is, de csak ruhában. Oda is nyúlt, de akkor is ruhában voltam. Nagyon felizgatott, ezt ő is tudja. Le szeretnék vele feküdni. Ő is velem. Nagyon megbízunk egymásban, tudom, h nem okozna nekem fájdalmat. Egyelőre még csak ismerkedünk a másikkal, de ha arra kerülne a sor, mire figyeljünk? Ne nézzetek r-bancnak, ezt őszintén szeretném, és úgyérzem nem bánnám meg. Köszönöm a segítséget!:)

2015. jún. 2. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez lenne az első?
2015. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nyugodtan. Én is a legjobb barátommal vesztettem el. Egyáltalán nem bántam meg. :) 16/L (Csak az a lényeg, hogy mindenképpen védekezzetek!)
2015. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne az első, és alap h védekeznénk!
2015. jún. 2. 16:10
 4/15 anonim ***** válasza:

" mire figyeljünk?"


Huzzatok gumit!

2015. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14.. gratulálok
2015. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Gratulálok, hogy 14 évesen ezzel foglalkozol!

- barátokkal nem szexelünk

- fiatal vagy

2015. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

El kellene már rugaszkodni attól az általánosan (sajnos) elfogadott elmélettől, hogy mindent csak 18 felett.

Minden ember más, van aki korábban érik, ilyen például a kérdező. Barátokkal is lehet szexelni nyugodtan, ha tisztáznak pár dolgot előre és maximálisan megbíznak egymásban.


Szóval kedves kérdező, nyugodtan feküdjetek le, ahogy azt már privátban is leírtam. (csak ott kicsit bővebben, tanácsokkal)


Remélem mindkettőtöknek élvezetes, maradandó élmény lesz. ;)

2015. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne... Eleve-barátok vagytok. Ha megtörténik,az a későbbiekben inkább bonyodalomra adna okot. Várd meg azt a srácot, akibe igazán szerelmes leszel és 100%-ig megbízol. :)

2015. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

#7: A kérdező korán érik? Semmivel nem érik korábban, mint egy átlagos 14 éves lány. Ha korán érő lenne, és készen állna erre, akkor nem itt kérdezgetné....még el sem tudja dönteni.

Nálad valahogy a barátság egy eltorzult fogalom lehet, ha neked a barátság kategóriába nem a szeretet, az egymás társasága iránti érdeklődés, kiállás a másik mellett stb. áll, hanem a szex.


Tudod mi az élvezetes, maradandó élmény? Amellett, hogy valaki tudja, hogy mit csinál, elveszíteni a pároddal, akibe szerelmes vagy.


És még tippeket írsz üziben egy kislánynak? Te agyatlan fa.sz.

2015. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség nagy erény! Közhely, de igaz. Gondolj bele, később lesz egy barátod, aki nem legjobb barát lesz, hanem tényleg BARÁT, akkor megbánhatod, hogy nem neki adtad oda magad. Kiderül, hogy már nem vagy szűz és ráadásul 14 évesen vesztetted el...


Szerintem ne tedd. Fiatal vagy és pont abban a korban jársz, amikor érdekelnek a fiúk, szerelmes vagy és testileg is érdeklődsz. Ez természetes, de nem azt jelenti, hogy fejjel kell rohanni a falnak.


Majd amikor már nem arra gondolsz, hogy testileg mennyire vonz, hanem arra, hogy ő az igazi, neked ő kell, akkor jönni fog magától és az is lehet, hogy nem lesz így előre megtervezve.

Még gyerekek vagytok!


Lefeküdhetnétek, de minek... Későbbi énedre gondolva véleményem szerint NE!

De nem szólok bele, én 18 éves szemmel így látom.


Én 17 évesen vesztettem el az akkori barátommal. Most egy új van, akinek előttem még nem volt senki. Nem bántam meg végül is, de így utólag visszanézve, lehet jobban jártam volna, ha a mostanival teszem először.


Gondolkozz el szerintem kicsit! :)

2015. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!