Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a lány fenekéről? Jól rázza?

Figyelt kérdés
Ezt írjátok be YouTub ra :Szabó Szintija. 2 db video van róla. Kort és nemet is.
2015. máj. 25. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ja, elég ügyesnek tűnik.

De engem semmilyen szinten nem hoz lázba, mert egyszerűen nem úgy néz ki. Nem csúnya egyáltalán meg nemis kövér, csak egyszerűen nem nagy szám.

2015. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég gagyi mégpedig azért,mert az első videónál, sokkal szorosabb és testhezállóbb cuccot kellett volna felvennie.a második meg egyszerűen maga a botrány.nem hiszem,hogy ez az az irányvonal,amit eröltetni kellene neki.
2015. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem bejött ahogy rázza és maga a lány is tetszik. :)
2015. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És te volnál a csatorna tulajdonosa Varga Richárd? Azért tetted fel, hogy dicsekedj vele? Szégyeld magad!
2015. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok :D
2015. máj. 26. 15:11
 6/6 Bajer válasza:
Nagyon szép formás a feneke, szuper csaj, de a rázás nem nagy szám, ahogy a brazil csajszik csinálják a karneválon Rio-ban. Na az a legjobb a világon.
2015. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!