Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar ennyire beleszólni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ennyire beleszólni a kapcsolataimba? Más szülő is ilyen? Mit mondhatnék, amivel elérném, hogy befejezze?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm, nagyon közeli volt a kapcsolatunk.

11 éve legjobb barátnők voltunk, együtt mentünk mindenhova, kulcsunk volt a másikhoz, együtt utaztunk, meg minden. Aztán télen a barátom csak úgy, hirtelen szakított velem, mondván, hogy szerinte ez nem működik (3 és fél év után). Rá 3 napra a legjobb barátnőm elmondta, hogy együtt vannak, de nem szeretné, ha emiatt a barátságunk tönkremenne...

Azóta egy szót sem szóltam hozzá, de elég rendesen tönkretettem. Kb. 3-4 barátnője van, de azokkal sincs valami jóban. Sehová nem jár, a suliban egyedül üldögél és a nagy szerelemnek is vége lett néhány héten belül, a barátom pedig vissza akart jönni hozzám.

Minden tök jó, én maradtam a népszerű, az életem talán még jobb is nélküle. Viszont a baj az, hogy anya nagyon erőlteti, hogy igenis beszéljek vele, meg hagyjam abba a bosszúhadjáratot ellene, így is nehéz az élete most (az apja elszerencsejátékozta az összes pénzüket, pedig gazdagok voltak és a szülei nemrég beadták a válópert).

De úgy érzem, hogy ezt azért mondja, mert jóban van a lány anyjával és kellemetlen neki ez a helyzet.


17L


2015. jún. 1. 09:00
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

hát ha azt vesszük én 14 évesen elköltöztem mert koliban laktam :)

Beleszólni nem egyenlő a tanácsadással. Az előbbi ugyanis akkor is bekövetkezik ha soha nem laktál ott soha (anyós pl) az utóbbit meg meghallgatod aztán vagy megfogadod vagy nem, és nincs sértődés!

A gond akkor van amikor valaki nem érzi hol a határ, a tipikus "én nem szólok bele, de így KELL csinálni" illetve amikor a jó szándékú tanácsra egyből felcsattan valaki!


A kérdéshez visszakanyarodva abban mindenképpen igaza van a kérdező édesanyjának hogy: "hagyjam abba a bosszúhadjáratot ellene, így is nehéz az élete"

...

2015. jún. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!