Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar ennyire beleszólni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ennyire beleszólni a kapcsolataimba? Más szülő is ilyen? Mit mondhatnék, amivel elérném, hogy befejezze?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm, nagyon közeli volt a kapcsolatunk.

11 éve legjobb barátnők voltunk, együtt mentünk mindenhova, kulcsunk volt a másikhoz, együtt utaztunk, meg minden. Aztán télen a barátom csak úgy, hirtelen szakított velem, mondván, hogy szerinte ez nem működik (3 és fél év után). Rá 3 napra a legjobb barátnőm elmondta, hogy együtt vannak, de nem szeretné, ha emiatt a barátságunk tönkremenne...

Azóta egy szót sem szóltam hozzá, de elég rendesen tönkretettem. Kb. 3-4 barátnője van, de azokkal sincs valami jóban. Sehová nem jár, a suliban egyedül üldögél és a nagy szerelemnek is vége lett néhány héten belül, a barátom pedig vissza akart jönni hozzám.

Minden tök jó, én maradtam a népszerű, az életem talán még jobb is nélküle. Viszont a baj az, hogy anya nagyon erőlteti, hogy igenis beszéljek vele, meg hagyjam abba a bosszúhadjáratot ellene, így is nehéz az élete most (az apja elszerencsejátékozta az összes pénzüket, pedig gazdagok voltak és a szülei nemrég beadták a válópert).

De úgy érzem, hogy ezt azért mondja, mert jóban van a lány anyjával és kellemetlen neki ez a helyzet.


17L


2015. jún. 1. 09:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kérdező és #5-ös. Elégpitiáner gyerekek vagytok. Teli egoizmussal. Igy is élhettek, persze.

De elgondolkodtató, hogy mennyire volt őszinte a 11 éves legjobb barátnőség!

Nem ragozom, mert ha ebböl nem értesz, hiába mondok/mondunk bármit.

És tényleg. Nem azt mondjuk, hogy boruljatok össze! Beszélj vele! Ne nézd leprásnak! Te is kerülhetsz olyan körülmények közé és a népszerűség is mulando dolog.

Földön fekvő emberbe belerugni csibész körökben is undorito dolog. Nem elegáns! Hogy ne mondjak gusztustalant!

2015. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

értem én hogy tisztességtelen volt és megbántott, nem is azt mondom hogy felejtsd el és legyetek megint barátnők

de legyél te az érettebb, már szenvedett eleget miatta és biztos megbánta (meg nem csak az ő hibája volt azért)

hagyd abba a bosszúhadjáratot és nem is kell, hogy rögtön újra barátok legyetek, de legalább szóba állhatnál vele

csak mint egy ismerőssel

meg amúgy is, már elég sok idő eltelt azóta, lépj túl ezen

2015. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

bosszuhadjarat? LOL


egy kis rosszindulatu gorcs vagy. De majd az elet megtanit :)

2015. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%

Én is azt mondom, hogy nem muszáj legjobb barátnőknek lennetek ezután, de azért ne nézd levegőnek és ne szúrj ki vele direkt, amúgy is elég ramaty helyzetben van.

A barátoddal meg nehogy gondolkodj azon, hogy megint összejössz vele. 50% annak az esélye, hogy nem a csaj csavarta el az ő fejét, hanem a barátod a csajét.

2015. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lányhoz elég hülye aki vissza akar kerülni.
2015. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én se bocsájtanék meg neki, de azért szóba állnék vele, hogy legalább magyarázatot adjon, persze én is idővel


de tönkre tenni elég gyerekes dolog, a népszerűséged pedig még ellenkezőjére is fordulhat, véletlen hibázhatsz te is olyat ami miatt egyedül maradsz és neked is jól esne ha szóba állnának veled

2015. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Igazad van, ne tedd....nekem is van ilyen családi barátnőm, pontosan ugyan így, összevesztünk, az ő szülei erőltetik, hogy béküljünk, de nem :) Ne hallgass a hurrogókra, ellopta a volt barátodat (biztos vagy benne, hogy nem csalt meg vele, amikor még jártatok, elég gyanús...)


Szóval hallgasd meg anyudat, azt kész....sajna várnod kell 18 éves korodig, mert addig azért figyelned és hallgatnod kell rá, persze utána is, de azért van határa, hogy meddig szólhat bele a magánéletedbe. Ebbe nem túl sok joga van beleszólni, ennyi

2015. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

17-es te hány éves vagy? Nem hurrogásról van szó hanem értelmes tanácsot adtak itt többen!

Márpedig a harag rossz tanácsadó!

ÉS senki nem mondta hogy legyen megint öri-bari hanem csak azt hogy ne szívassa már szerencsétlent meg bánjon vele úgy mint egy emberrel.


Na nem baj a sok nagyképű liba előbb utóbb mind megszívja! Jobb lenne visszavenni az arcokból!

Kislányok nem a ti kis popótok körül forog a világ bármilyen furcsa is!

Lehettek ti még olyan helyzetben (mostani viselkedések alapján lesztek is) hogy örülnétek ha vki csak hozzátok szólna!


Jah és örülj hogy van kire hallgatni és örülj hogy vki 18 éves korod után is "beleszól" majd az életedbe! mert sajnos nem mindenkinek adatik ez meg! Valahol 18 évesen mehetsz amerre látsz csak ne anyádék nyakán élj tovább! Bezzeg amikor converse cipő kell meg iphone, meg ilyen naci stb. akkor nem baj ha a szülők beleszólnak, amikor!

Örül hogy valaki gondot visel rád és nem akarja hagyni hogy elkanászodj!

2015. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
25 vagyok....ja, azt nem olvastam, hogy szivatja....nem kell szivatni, de nehogymár KÖTELEZŐEN beszélnie kelljen vele, ha nem akar....ti szívesen beszélgetnétek olyan emberrel, aki becsapott titeket? na ná, hogy nem...
2015. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
És amúgy igen, a normális az, ha 18-20 éves korod körül elköltözöl otthonról (én ezt tettem, saját keresetből, és nem k..rva vagyok....vagy díler:D.d) és akkor nem szólnak bele....de amíg otthon élsz, és anyud főz-mos-takarít rád és eltart, addig persze szólhat, ha nem úgy éled az életedet, ahogy ő szeretné....mondjuk ezt a beleszólást sosem értettem, mai napig a legjobb barátnők vagyunk édesanyámmal, mindent megbeszélünk, de max 15 évesen szólt bele legutoljára bármibe is...szóval nem igazán értem az ilyen szülőket
2015. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!