Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar ennyire beleszólni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ennyire beleszólni a kapcsolataimba? Más szülő is ilyen? Mit mondhatnék, amivel elérném, hogy befejezze?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm, nagyon közeli volt a kapcsolatunk.

11 éve legjobb barátnők voltunk, együtt mentünk mindenhova, kulcsunk volt a másikhoz, együtt utaztunk, meg minden. Aztán télen a barátom csak úgy, hirtelen szakított velem, mondván, hogy szerinte ez nem működik (3 és fél év után). Rá 3 napra a legjobb barátnőm elmondta, hogy együtt vannak, de nem szeretné, ha emiatt a barátságunk tönkremenne...

Azóta egy szót sem szóltam hozzá, de elég rendesen tönkretettem. Kb. 3-4 barátnője van, de azokkal sincs valami jóban. Sehová nem jár, a suliban egyedül üldögél és a nagy szerelemnek is vége lett néhány héten belül, a barátom pedig vissza akart jönni hozzám.

Minden tök jó, én maradtam a népszerű, az életem talán még jobb is nélküle. Viszont a baj az, hogy anya nagyon erőlteti, hogy igenis beszéljek vele, meg hagyjam abba a bosszúhadjáratot ellene, így is nehéz az élete most (az apja elszerencsejátékozta az összes pénzüket, pedig gazdagok voltak és a szülei nemrég beadták a válópert).

De úgy érzem, hogy ezt azért mondja, mert jóban van a lány anyjával és kellemetlen neki ez a helyzet.


17L


2015. jún. 1. 09:00
1 2 3
 1/21 Költőnő? ***** válasza:
69%

"én maradtam a népszerű"

ezek ám fontos értékek.

2015. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mikor látom, hogy egyedül üldögél és senki nincs, akivel megihatna egy kávét, vagy beszélgethetne, akkor igenis örülök ennek.
2015. jún. 1. 09:12
 3/21 anonim válasza:
76%

Nagyon jó ember vagy! Képes vagy megbocsátani, lemondani a bosszúról... JA NEM!

Most komolyan! Gondold magad a barátnőd helyébe! Hibázott ez tény! Már szerintem meg is bűnhődött érte.


Anyukád nem azt mondja legyetek megint öri-barik csak hogy beszéljetek! A megbocsátás egy nagyon fontos dolog! És erre szeretne tanítani! most gondold el ha egyszer hibázol te is a barátnőd sorsára jutsz (vagy még rosszabbra)

2015. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
92%

Én úgy gondolom, hogy ez nem csak a barátnőd sara volt. Persze, nagyon gusztustalan dolog volt tőle, én is annyira megharagudtam volna rá, hogy azóta nem létezne számomra.

De ezért "tönkretenni" nagyon szánalmas dolog.

A barátodról legalább kiderült, hogy milyen és simán otthagyott más miatt. Én csak örülnék, hogy kiderült ez.

A barátnőmmel meg nem foglalkoznék. Ráadásul neki is van elég baja otthon is stb..Szerintem hagyd békén és viselkedj felnőtt módjára,hiszen hamarosan az leszel.

Anyukádnak mondd meg, hogy te nem fogsz vele barátkozni ezek után, ezt ne várja el. De ne is áskálódj a csaj után mert nagyon gyerekes.

Csak annak a pasiját lehet vinni, aki menni akar. Mondom úgy, hogy engem is csaltak meg.

2015. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 mtke válasza:
60%
Válaszolók! Nem tudom ti hogy reagálnátok ha a "legjobb " barátotok kikezdene a pasitokkal / barátnőkkel! Én ugyanigy reagalnek sőt!
2015. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
És el kell fogadni, hogy mindig lesznek olyan emberek, akikben nagyot kell csalódnod, megszakítod velük a kapcsolatot és ennyi. Bosszút forralni max gondolatban, de ne csináld.
2015. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
43%
Én is jártam hasonlóan az akkori "legjobb" barátnőmmel.. Hagyd a fenébe! Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is.. Egyáltalán nem barátnőhöz illő dolgot tett veled. Nem érdemli meg a barátságod! Jutott volna hamarabb eszébe ez, hogy ha ilyet tesz, elveszít téged ... És mindezt egy fiúért... Pasik jönnek-mennek a lányok életében, de igazi barátból csak egy van.... Szégyen amit tett! Ami meg a családjában történt az az ő dolga. Ne emiatt békülj ki vele!
2015. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
47%

Már bocsánat de beszélni vele felnőtt ember módjára értelmesen és megint barátnőnek lenni nem ugyanaz!

Úgy érzem ezt most itt félreértik!egy páran

A bosszú meg... kicsinyes és nevetséges dolog! A saját magad örömét is tönkre teszed ha állandóan azon jár az eszed hogy mit tett ellened és hogy hogyan tudnád még megbosszulni!

2015. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Én biztos nem békülnék ki vele. Állítólag legjobb barátnők voltatok. Egy legjobb barátnő tesz ilyet? Sőt, lemerem fogadni, hogy már akkor is volt köztünk valami mikor még veled volt a srác. Szerintem igenis megérdemli amit most kap. Legközelebb talán elgondolkozik hogy milyen "legjobb barátnő" lesz.
2015. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Volt barátnőd egyértelműen elárult, fehér ember pedig az ilyet nem felejti el. Viszont ha egyéb okokból is a padlón van, akkor nem elegáns ilyenkor tovább belerúgni. Szerintem a korrekt eljárás az, ha továbbra se keresed a társaságát, de a további kikészítésével is felhagynál.


Ha következetes vagy, akkor volt barátodnak se bocsátasz meg, mert ő is elárult. Persze nehéz egy felajánlkozó jó puncinak ellenállni, de pont ez egy olyan próbatétel, ami megmutatja egy srác jellemét, becsüli-e barátnőjét vagy sem.


38F

2015. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!