Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan jött össze a párjával?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan jött össze a párjával?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel eléggé unatkozom, gondoltam rákérdezek ki hogyan jött össze a jelenlegi párjával!


Én mondjuk a párommal nyáron (10. osztály utáni nyáron) jöttem össze egy esős napon, és lány létemre aznap este én tettem meg az első lépést. Osztálytársak voltunk.

Az ilyen borzasztó esős napok mindig arra a napra emlékeztetnek: ahogyan a játszótéren elkezdtünk a mocsokban futkorászni, ahogyan a kínais piros esernyőmet eltörtük, ahogyan végül mindketten eláztunk. Emlékszem arra is hogy mi volt rajta akkor, mit viseltem én aznap. Emlékszem még arra is melyik dohiba mentünk el, emlékszem miket ettünk, miket ittunk (ne kövezzetek meg ezekért, ma már nem szokásunk inni és dohányozni - akkor nekem nagyon új dolog volt ez az egész). Mint mindig, aznap is happy meal menüt ettünk.

Előtte már tudtam hogy bejövök neki (egyik haverja rámírt hogx "xy szeret", majd kitörölte az üzenetet + egyszer munka után megpuszilta az arcomat), szóval úgymond biztos voltam a dologban. Azóta is együtt vagyunk, már 2 éve. Hamarosan költözünk össze.


Várom a sztorikat!


szept. 14. 21:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
KRESZ tanfolyamon kerültünk egymáshoz közelebb, a nyári szünetben. Aztán ősszel nekem is lett telefonom, és mivel már korábbról ismertük egymást, a suliban is meg-megálltunk beszélgetni, illetve számot is cseréltünk, aztán jöttek-mentek az sms-ek. (Nem mai történet... :) ) A többi pedig alakult magától. Elhívtam pizzázni, hazakísértem, aztán egyszer csak kéz a kézben sétáltunk, egy csendes májusi este pedig az egyre hosszabbodó búcsúölelést néhány szégyellősen induló, gyengéd puszi követte, ami egy szerelmesre bátorodó, forró csókban végződött. Onnantól másként néztünk egymásra, örökre megváltozott minden. Jó érzés volt, még ma is elfog egyfajta melegség, ha visszagondolok rá.
szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!