Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan jött össze a párjával?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan jött össze a párjával?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel eléggé unatkozom, gondoltam rákérdezek ki hogyan jött össze a jelenlegi párjával!


Én mondjuk a párommal nyáron (10. osztály utáni nyáron) jöttem össze egy esős napon, és lány létemre aznap este én tettem meg az első lépést. Osztálytársak voltunk.

Az ilyen borzasztó esős napok mindig arra a napra emlékeztetnek: ahogyan a játszótéren elkezdtünk a mocsokban futkorászni, ahogyan a kínais piros esernyőmet eltörtük, ahogyan végül mindketten eláztunk. Emlékszem arra is hogy mi volt rajta akkor, mit viseltem én aznap. Emlékszem még arra is melyik dohiba mentünk el, emlékszem miket ettünk, miket ittunk (ne kövezzetek meg ezekért, ma már nem szokásunk inni és dohányozni - akkor nekem nagyon új dolog volt ez az egész). Mint mindig, aznap is happy meal menüt ettünk.

Előtte már tudtam hogy bejövök neki (egyik haverja rámírt hogx "xy szeret", majd kitörölte az üzenetet + egyszer munka után megpuszilta az arcomat), szóval úgymond biztos voltam a dologban. Azóta is együtt vagyunk, már 2 éve. Hamarosan költözünk össze.


Várom a sztorikat!


szept. 14. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi az a “dohi”?
szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 dohánybolt becézése :D
szept. 14. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
1. Öregek vagyunk már ehhez. :(
szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy, kitűnő tanulónak milliószor könnyebb lenni, mint párkapcsolatot kialakítani, manapság már az atomfizika könnyebb ebben az elrohadt világban :D.
szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
4. Fenét! Csak oda kéne menni a másikhoz, mármint a valódi világban, és köszönni. Ja, és nem a kockás hasú 190 centis herceget meg nem a Victoria Secret modell csajt várni, hanem reális, valós embereket. Tudod, Kati a kisboltból, Béla a sofőr a buszról,...
szept. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 mi mindketten depressziosak voltunk amikor osszejottunk, megis osszehoztuk es itt vagyunk. parom nemreg vallotta be hogy akkor nagyon rosszul erezte magat, csak nem merte bevallani.

nem nehez, probalkozni kell. mi osszevesztunk azelott hogy randizni kezdtunk volna, 1 honapig nem beszeltunk ugy hogy azelott folyamatosan egymas mellett ultunk orakon. utana meg mintha semmi se tortent volna, egy bocsanatkerest kovetoen minden jo lett.

szept. 15. 01:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
itt
szept. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Tinder match volt a világ túlsó végéről. Sokat chateltünk, aztán egyszer meglátogatott. Fél év múlva én mentem hozzá, aztán megint félév után ő jött. Legközelebb, amikor mentem, akkor elvettem és hazahoztam.
szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem trollkodni az öcsémmel együtt a randochat nevű alkalmazáson, ahol a barátnőm is hasonló tevékenységet folytatott. Valamiért egymást nem szivattuk meg úgy, beszélgetni kezdtünk, aztán mostanra már együtt vagyunk 2 és fél éve.
szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bekövettem instán...

Vicces, lányként én kezdeményeztem :D

Aztán rá jó néhány hónapra elmentünk kettesben kávézni onnantól meg minden simán ment

szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!