Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is történt már ilyen? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történt már ilyen? Hogyan tudtátok elfogadni?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó lány barátom akivel már 2 éve ismertük egymást. Aztán tavaly szeptemberben nagyon közel kerültünk egymáshoz. Legjobb barátok lettünk. Mindent együtt csináltunk és folyton együtt lógtunk. Mindketten egymásba szerettünk és végül össze jöttünk.

Mindketten arra számítottunk,hogy ez olyan erős szerelem és örökké tart így nem veszelyeztetjuk a baratsagunkat.

Sajnos végül úgy adódott, hogy szakítottunk fél év után mivel mindketten eretlenek és hülyék voltunk egy kapcsolathoz.

Most viszont nemcsak a barátnőm hanem a legjobb barátomat is elveszítettem és ez nagyon fáj.

Megbeszéltük h barátok maradunk de már kicsit se olyan mint régen ami nem meglepő.

Próbálok túl lépni és elfelejteni de nem megy.

Volt veletek ilyen? Hogyan esetek túl rajta?



júl. 25. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen sajnos.


Erre nincsen megoldás, az idő minden sebet begyogyít.


De ha elfoglalod magad mással akkor könnyebb lehet.

júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mivel tudnám elfoglalni magam.

Próbáltam azzal,hogy más emberekkel, barátommal elvagyok és olyankor egyébként tökre rendben vagyok.


Viszont amint egyedül leszek rögtön elkezd hiányozni és érzem h ez emészt engem

júl. 25. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van valami hobbid? Jót tesz az embernek ilyenkor, ha van valami amit örömmel csinál, egyedül és otthon is végezhető dolgok is jól le tudják kötni a figyelmed, ha találsz benne valamit amit szeretsz.


A barátság egyáltalán nem lehetetlen, de csak úgy működik, ha mindkét fél akarja.

júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én szeretném h barátok legyünk és elv ő is szeretné.

De már egyáltalán nem úgy viszonyul hozzám mint ezelőtt és igazából már én se tudok rá ugyan olyan szemmel nézni és úgy érzem h csak erőltetem ezt a barátságot

Pont ezért akarnám elfelejteni hogy teljesen tovább tudjak lépni

júl. 25. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Azonnal felejtsd el a barátságot


Csak rosszul jöhet ki a dolog szerintem.

júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Igen,pont ez lenne a cél,hogy elfeljtsem

Csakhogy nemtudom kiverni a fejemből

Nagyon szokott hianyozni

júl. 25. 20:04
 7/8 milesahegyrol._ ***** válasza:
100%
A tanácsom a számodra csak ennyi. Használd ki az élet minden pillanatát, szerezz új barátokat vagy a meglévőkkel, de mindenképp töltsetek minőségi időt. Sajnos ez nem fog úgy működni, hogy egyből távozik a fejedből, viszont az emlékét tudod csökkenteni, végül eltűntetni a fent említett dolgokkal. :)
júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 az rosszabb lenne ha újra barátok lennétek. Nem lenne túl sok értelme.

Idővel el fog múlni a hiányérzet. Talán segít ha barátaidnak beszélsz róla, könnyebben fel tudnád dolgozni.

Hogy mivel foglald el magad?

Nézz filmet/sorozatot, olvass, böngész a neten vagy találj ki magadnak egy új hobbit.

aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!