Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontok mindig valamit, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontok mindig valamit, hogy nem jönnek a pasik hozzám?

Figyelt kérdés

Volt eddig párkapcsolatom, 9.-be volt 3 hónapig az első és 10.-be 7 hónapig az utolsó, 10. nyarán voltak fiúk az életemben de visszautasítottam őket, túl friss volt még a szakítas az előzővel... nem akartam bajt, volt egy egyetemista srác aki jött utánam, nekem is bejött, de beszélgettem erről sok mindenkivel, hogy hagyjam az egyetemistákat, csak szexet akarnak... így hagytam... Aztán elkezdődött a 11. osztály semmi nem történt, jött a szilveszter jött egy srác akivel közel kerültem, mai napig írunk, de ő kiment külföldre és illegális dolgokba van már benne... amiket nem kedvelek, így az is elúszott.

Van egy lány barátom akivel szoktam járni ki, de akárhányszor megtetszett nekem egy fiú a végén kiderült, hogy ő tetszik neki... Nem is hogy féltékenység... hanem rondának érzem magam ez miatt és esélytelennek, pedig én szépnek tartom magam és sok pasitól megkaptam (idősebb 23-28) hogy semmi baj nincs velem csak kicsi vagyok (17) mindenki ezt mondja... igaz, velem egykoruakkal nem is jövök ki jól... nem tudom miért, van egy pár, vagy kissebbek de nincs annyi fiú barátom mint annak a lány barátomnak/ismerősnek.

Kis növésű vagyok és nem igazán tehetem meg hogy pl Iphone-m legyen...stb, közepes tanuló vagyok és egy átlagos tini életet élem drogok és berugások nélkül, néha rágyujtok de az ritka (már 2 hónapja ül egy doboz cigi a táskámban az is kb félig tele van)... sokat olvasok és az is igaz, nagyon nem vagyok beszédes típus, de mikor megkérdeznek és kezdeményeznek egyszerűen nagyon felnyílok. Pszichológusom azt mondta az emberek félnek az ismeretlentől ezért én kell kezdeményeznem... de ez nehéz, negatívan gondolkodok erről a kezdeményezésről, anyum belém papolta, hogy a fiú kell kezdeményezzen.

Remélem találok valakit aki ugyanolyan fura mint én és szereti a horrort:) meg a fura, nem megszokott dolgokat.

Ez a fázis az életemben normális, hogy egy fiú is alig jön oda hozzám? Mármint, hogy sehogy?

Minden lánytól azt kapom, hogy Xy ráírt stb... aztán azon agyalok, hogy rám vajon miért nem? ha szépnek tartanak a pasik... tényleg a kor vagy azért mert nem vagyok naív? ... nem tudom



jún. 28. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam a végéről, hogy tényleg nem ismerünk, ezért abból az infóból vonok le következtetéseket amit megadsz itt, de lehet a valóságban tényleg tök más vagy.

Ja és hogy mindenre is válaszoljak, 24 vagyok.

jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is feltűnt, hogy az életed igazából mintha a környezeted irányítaná, az ő véleményüktől függsz. Bár a kérdés amúgy nem erről szól, de nekem is elég átlagosnak tűnsz a korodhoz képest, csak lehet a környezeteddel nem passzol az értékrended, ezért nem jössz ki jól a veled egykorúakkal.


"Ez a fázis az életemben normális, hogy egy fiú is alig jön oda hozzám? Mármint, hogy sehogy?"

Fiúként nem tudom, mi a normális és mi a nem, szerintem az se normális, hogy rengeteg normális fiúnak iszonyú nehéz párt találni, rengeteg nő pedig végtelen üzenetet kap mindenkitől.


Min változtattál, hogy legyenek akik megkörnyékeznek? Esetleg próbálod kifejezni magad jobban, hogy valaki odamenjen, pl. szebb ruhákba jársz, edzel, kedvesen mosolyogsz?


"de ez nehéz, negatívan gondolkodok erről a kezdeményezésről, anyum belém papolta, hogy a fiú kell kezdeményezzen."

Itt is az anyád dönt helyetted... Mit jelent hogy beléd papolta? Belém is papoltak az emberek dolgokat, de úgy döntöttem, azt követem, ami nekem fontos. Ha valamilyen gondolkodásmód hátráltat az életben, akkor kezdd el körbejárni, elemezni, megkérdőjelezni. Úgy érzem, van az életed valahogy, mások tehetnek róla, de nem változtatsz, mert hát mások ezt mondták hogy ez a jó.


" de beszélgettem erről sok mindenkivel, hogy hagyjam az egyetemistákat, csak szexet akarnak."

Az EGYETEMISTÁKAT.

Ember. Most tűnt fel. Egy ÓRIÁSI halmazt kategorizáltak, hogy ők csak dugást akarnak.

Ez olyan mintha azt mondanám, hogy ó, a kiöltözött kisminkelt csajok minden izmos csávóval dugnak nonstop, vagy valami hasonló.


Én nekem ha tetszik valaki, és akarom, nem kérem senkinek a véleményét, hiszen NEKEM tetszik, ÉN FOGOK vele időt tölteni. Nem más. Akkor miért hallgatnék másra, aki valszeg nem ismeri, nincs benne mélyen, nem vágyja azokat, amiket én.


Szóval, ha ezeken elgondolkodsz, és önmagad döntesz önmagadról egyedül, akkor szerintem jobb úton járhatsz majd.

jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
csakis tisztán szabad
tegnap 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
Pl a taszító arrogáns magatartásod miatt...
tegnap 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon irányítható, alkalmazkodó vagy. Mindig csak mások után mész és nem téged követnek! Ezen változtass!

Hogyan?

Legyél egyedi és ne foglalkozz senkivel. Legyél büszke, és hord fenn az orrod. Ne engedj mindenkit, bárkit egyből közel magadhoz. Meglásd, átállnak az oldaladra, és téged fognak követni. Onnan már könnyebb lesz minden.

tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!