Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem édes tartós...

Tudnátok nekem édes tartós parfümöket ajánlani? Én mindig elrontom a vásárlást, 10 perc után már nem érzem magamon a parfümöt

Figyelt kérdés
jún. 26. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Női vagy férfi parfüm? Ilyen melegben amúgy az édes parfümök nem biztos hogy a legjobb választások, ezt vedd figyelembe választásnál.
jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg azt kihagytam, női parfüm
jún. 26. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 ebben az esetben nem sokat tudok hozzászólni a témához, max annyit hogy semmiképp ne vaníliás legyen, mert azoktól rosszul vagyok ha megérzem valakin. Ezzel az infóval viszont sok mindent meg amúgy se tudsz kezdeni :D


Egyébként férfi és női parfümökre is igaz, hogy magadon nem fogod érezni, pláne ha rendszeresen használod. Nagyon gyorsan hozzá szokik az orrod az illathoz. Nekem van 4 darab nyári, 4 darab téli és 2 "alkalmi" parfümöm, ezeket váltogatom pár naponta hogy egyikhez se szokjak hozzá, mindig érezzem magamon enyhén az illatot. Vásárlásnál meg arra figyelj, hogy rendes parfümöt vegyél, tehát kb. 20% legyen az illóolaj tartalma. A toalett vizek meg kölnivizek az alacsony illóolaj koncentráció miatt hamarabb vesztik el az illatukat a bőrre kerülve.

jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
A Police Shock in scent és a Legend, ezeket le se lehet robbantani de melegben vigyázni kell velük, mert könnyen tömegoszlató fegyverré válhatnak.
jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megveszel egyet nézz utána fragrantica.com-on.
jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Armani my way nectar a kedvencem, az 1 fújást még akkor is érzem a ruhámon amikor már napok óta a szennyesben van
jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!