Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontok mindig valamit, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontok mindig valamit, hogy nem jönnek a pasik hozzám?

Figyelt kérdés

Volt eddig párkapcsolatom, 9.-be volt 3 hónapig az első és 10.-be 7 hónapig az utolsó, 10. nyarán voltak fiúk az életemben de visszautasítottam őket, túl friss volt még a szakítas az előzővel... nem akartam bajt, volt egy egyetemista srác aki jött utánam, nekem is bejött, de beszélgettem erről sok mindenkivel, hogy hagyjam az egyetemistákat, csak szexet akarnak... így hagytam... Aztán elkezdődött a 11. osztály semmi nem történt, jött a szilveszter jött egy srác akivel közel kerültem, mai napig írunk, de ő kiment külföldre és illegális dolgokba van már benne... amiket nem kedvelek, így az is elúszott.

Van egy lány barátom akivel szoktam járni ki, de akárhányszor megtetszett nekem egy fiú a végén kiderült, hogy ő tetszik neki... Nem is hogy féltékenység... hanem rondának érzem magam ez miatt és esélytelennek, pedig én szépnek tartom magam és sok pasitól megkaptam (idősebb 23-28) hogy semmi baj nincs velem csak kicsi vagyok (17) mindenki ezt mondja... igaz, velem egykoruakkal nem is jövök ki jól... nem tudom miért, van egy pár, vagy kissebbek de nincs annyi fiú barátom mint annak a lány barátomnak/ismerősnek.

Kis növésű vagyok és nem igazán tehetem meg hogy pl Iphone-m legyen...stb, közepes tanuló vagyok és egy átlagos tini életet élem drogok és berugások nélkül, néha rágyujtok de az ritka (már 2 hónapja ül egy doboz cigi a táskámban az is kb félig tele van)... sokat olvasok és az is igaz, nagyon nem vagyok beszédes típus, de mikor megkérdeznek és kezdeményeznek egyszerűen nagyon felnyílok. Pszichológusom azt mondta az emberek félnek az ismeretlentől ezért én kell kezdeményeznem... de ez nehéz, negatívan gondolkodok erről a kezdeményezésről, anyum belém papolta, hogy a fiú kell kezdeményezzen.

Remélem találok valakit aki ugyanolyan fura mint én és szereti a horrort:) meg a fura, nem megszokott dolgokat.

Ez a fázis az életemben normális, hogy egy fiú is alig jön oda hozzám? Mármint, hogy sehogy?

Minden lánytól azt kapom, hogy Xy ráírt stb... aztán azon agyalok, hogy rám vajon miért nem? ha szépnek tartanak a pasik... tényleg a kor vagy azért mert nem vagyok naív? ... nem tudom



jún. 28. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nálam ez az egész azért lenne felejtős mert utálom a horrort meg az összes ehhez hasonló gyerekes baromságokat. Plusz nem szeretem ha cigizik egy nő.
jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Saját magad leírod hogy befolyásolható vagy és mások határozzák meg az életed. 17 évesen ez valahol érthető viszont így ne várd azt hogy bárki komolyan vegyen.


Anya azt mondta a pasi kezdjen.

Mások azt mondták egyetemista csak dugni akar.

jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. A horrorról nem fogok lemondani, azon nőttem fel az apámmal:)

mit tartassz gyerekesnek?

A cigit meg nem vehetik el tőlem



2. Akkor mit kéne tennem?

jún. 28. 23:09
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Várj még 5 évet aztán jobb esetben nő lesz belőled és tudni fogod mit akarsz.
jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Ejj, de aranyos kislány vagy! 🙂
tegnapelőtt 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Inkább valami ötletet adjatok akkor hogyan ne legyek gyerekes, nem ezért írtam ki
tegnapelőtt 00:58
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ezen tapasztalattal fogsz tudni változtatni, szóval annál jobb tanácsot a gyerekességre, hogy majd felnősz nem igazán lehet adni. Akkor lehet szerencséd ha találsz valakit aki "kinevel" ebből, de kevés ilyen ember van.


Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy vagy kivárod a megfelelő srácot, ami előbb utóbb jönni fog mert ezek szerint bejössz sokaknak. Vagy ha kellően türelmetlen vagy hozzá akkor kezdeményezel te.

tegnapelőtt 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Az érettség nem tipp, hanem idő és tapasztalat kérdése. Ha most nincs pasid sem vagy semmiről lemaradva.
tegnapelőtt 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a gyerekes témát:)))

nem is a kérdésemre válaszoltatatok, te jó ég:)


Én eltudok beszélgetni normálisan felnőttekkel és az első barátom idősebb volt nálam 4 évvel és mindig azt mondta, hogy a gondolkodásomba szeretett bele... Ha megbélyegeztetek azzal, hogy gyerekes vagyok, fejtsétek is ki


Csak nem tudjátok sajnos, hogy nekem milyen tapasztalataim vannak személyesen, miken mentem keresztül, ti egyáltalán hány évesek vagytok?

tegnapelőtt 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

A 2as válaszodra valaszoltam kérdező, nekem úgy jött le, hogy a gyerekességről kérdeztél, hogy mit lehetne ellene tenni. De bocsi ha félreértettelek.


Viszont ha már kéred hogy fejtsem ki, nekem a gondolatmeneted ami a válaszokból átjött gyerekes, naiv. Korodhoz képest mondjuk átlagos, de nem hiszem hogy a saját korosztályodból környékeztek meg a fiúk akik ezt mondták neked.

A legegyszerűbb példával élve: "az első barátom idősebb volt nálam 4 évvel és mindig azt mondta, hogy a gondolkodásomba szeretett bele".

Nekem ez két dolgot jelenthet: vagy hitegetett a srác és te ezt elhitted ami kiatt naiv vagy, vagy értelmileg egy veled egy szinten van, ami elég gáz ha 4 évvel idősebb, szóval gyerekes vagy mert egy gyerekes srácba szerettél bele :D

tegnapelőtt 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!